3. kolo

16. července 2010 v 10:34 |  Letní liga 2010
Pavon Hořovice vs. Mosquitos Komárov

Ve třetím zápase letní ligy jsme zavítali do Pavonu v Hořovicích. S tímto týmem jsme se naposled potkali v posledním kole sezony a nedopadlo to pro nás dobře, protože jsme celkem vysoko prohráli. Nejen proto jsme tedy chtěli teď uspět a vrátit jim minulou porážku. Vyrazili jsme v sestavě Marcel, Saska, Dáva a Péťa.

Jako první šli do zápasu Marcel a Saska - první prohrál a druhý vyhrál. Sérii zakončoval Dáva, bohužel prohrou. Domácí vedou 2:1.

Následovala čtyřhra, kterou tentokrát zkusili Péťa se Saskou a povedlo se. Srovnáváme na 2:2.

Druhou sérii tentokrát začínal Dáva a Marcel - opět první prohrál, druhý vyhrál. Tentokrát ale sérii ukončil Saska výhrou. A my jdeme poprvé do vedení 3:4.

Následuje cricket, do kterého nastupují Marcel s Péťou a i když první leg s přehledem vyhráli tak se jim nakonec zvítězit nepodařilo. Domácí srovnávají na 4:4.

Poslední série tedy rozhodne. Jako první nastupuje dnes "stoprocentní" Saska a svojí úspěšnost potvrzuje i ve svém posledním zápase vedeme 4:5. Jako další šel na řadu Péťa, který vystřídal Dávu. Ve velmi vyrovnaném zápase byl nakonec Péťa úspěšnější a svojí výhrou zařídil pro Mosquitos celkové vítězství. V posledním zápase ještě Marcel upravil skóre na konečných 4:7 pro Mosquitos. Odveta se tedy povedla a Mosquitos se usazují na druhém místě v průběžné tabulce letní ligy.

Body: Saska 3,5b., Marcel 2b., Péťa 1,5b., Dáva 0b.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama