Červenec 2010

4. kolo

28. července 2010 v 22:18 Letní liga 2010
Podlesáci Králův Dvůr vs Mosquitos Komárov

Ve čtvrtém kole letní ligy jsme vyrazili na odvetu k Podlesákům v sestavě Saska, Péťa, Dáva a Marcel.

První sérii začínali Saska, Péťa a Dáva - všechno prohry - jediný leg uhrál Saska. Prohráváme 3:0

Následovala čtyřhra, kterou překvapivě uhráli Marcel s Dávou bez ztráty legu. Snižujeme na 3:1

Ve druhé sérii Marcel střídá Dávu, ale opět všechny zápasy prohráváme. Domácí zvyšují na 6:1

Na cricket jdou Saska s Péťou a i když jsou v obou lezích ze začátku na koni, bohužel oba prohrávají. Domácí opět zvyšují skóre na 7:1

V poslední sérii se do hry opět vrací Dáva, ale bod uhrává akorát Péťa. Celkové skóre dopadlo jako v prvním zápase 9:2 pro Podlesáky.

Body: Péťa 1b., Marcel 0,5b., Dáva 0,5b., Saska 0b.

3. kolo

16. července 2010 v 10:34 Letní liga 2010
Pavon Hořovice vs. Mosquitos Komárov

Ve třetím zápase letní ligy jsme zavítali do Pavonu v Hořovicích. S tímto týmem jsme se naposled potkali v posledním kole sezony a nedopadlo to pro nás dobře, protože jsme celkem vysoko prohráli. Nejen proto jsme tedy chtěli teď uspět a vrátit jim minulou porážku. Vyrazili jsme v sestavě Marcel, Saska, Dáva a Péťa.

Jako první šli do zápasu Marcel a Saska - první prohrál a druhý vyhrál. Sérii zakončoval Dáva, bohužel prohrou. Domácí vedou 2:1.

Následovala čtyřhra, kterou tentokrát zkusili Péťa se Saskou a povedlo se. Srovnáváme na 2:2.

Druhou sérii tentokrát začínal Dáva a Marcel - opět první prohrál, druhý vyhrál. Tentokrát ale sérii ukončil Saska výhrou. A my jdeme poprvé do vedení 3:4.

Následuje cricket, do kterého nastupují Marcel s Péťou a i když první leg s přehledem vyhráli tak se jim nakonec zvítězit nepodařilo. Domácí srovnávají na 4:4.

Poslední série tedy rozhodne. Jako první nastupuje dnes "stoprocentní" Saska a svojí úspěšnost potvrzuje i ve svém posledním zápase vedeme 4:5. Jako další šel na řadu Péťa, který vystřídal Dávu. Ve velmi vyrovnaném zápase byl nakonec Péťa úspěšnější a svojí výhrou zařídil pro Mosquitos celkové vítězství. V posledním zápase ještě Marcel upravil skóre na konečných 4:7 pro Mosquitos. Odveta se tedy povedla a Mosquitos se usazují na druhém místě v průběžné tabulce letní ligy.

Body: Saska 3,5b., Marcel 2b., Péťa 1,5b., Dáva 0b.