18. kolo

10. dubna 2010 v 11:03 |  Liga 2009/2010
Beaťáci Hořovice B vs. Mosquitos Komárov


Zápas s Beaťáky jsme předehrávali o týden dřív a ještě navíc jsme hráli u nás, protože na podzim jsme hráli jako domácí v Hořovicích. Na zápas jsme se sešli v plné sestavě. Protože Baťáci změnili svůj tým od základu, nevěděli jsme co od nich můžeme čekat.

Na první sérii nastoupili Saska - prohra, ale Čurik, Marcel i Dáňa - výhra. Začátek zápasu se zdařil a vedeme 3:1.

Druhá série beze změn a se stejným výsledkem. Tentokrát prohrává Čurik, ostatní vyhrávají. Skóre před čtyřhrama je 6:2 a ani jsme nečekali, že to půjde takhle dobře.

Na čtyřhry 501DO nastupujeme v sestavě Čurik s Dáňou a Péťa s Marcelem - obě dvojice výhrávají. Polovinu máme za sebou a jdeme na cricket. Ten hrajeme v sestavě Dáňa s Péťou - výhra a Marcel s Čurikem - prohra. Péťa s Dáňou tedy hrají rozhodující leg a vítězí. Obě čtyřhy se nám povedli a skóre už je 8:2 pro Mosquitos.

K celkovému vítězství nám stačí vyhrát už jen dva zápasy a k tomu máme osm pokusů. Jako první nastupuje Dáňa a svojí výhrou nám zaručuje minimálně remízu. Zbývá sedm "matchballů" Marcel pouští do hry Péťu a ten využívá hned první "matchball". Je rozhodnuto, že z dnešního zápasu si připíšeme do celkové tabulky plný počet bodů. Každopádně zápas nevypouštíme, ale dohráváme celkem v pohodě. Saska svojí výhrou opět zvyšuje skóre, ale Čurik nechává Beaťáky snížit na 11:3.

V poslední sérii pouští Saska do hry Dávu a místo Dáni nastupuje Péla, bohužel oba prohrávají. Poslední zápasy Čurik i Péťa vyhrávají a tak konečné skóre je 13:5 pro Mosquitos.

Body: Dáňa 3,75b., Péťa 2,75b., Čurik 2,25b., Marcel 2,25, Saska 2b., Péla 0b., Dáva 0b.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama