Duben 2010

18. kolo

10. dubna 2010 v 11:03 Liga 2009/2010
Beaťáci Hořovice B vs. Mosquitos Komárov


Zápas s Beaťáky jsme předehrávali o týden dřív a ještě navíc jsme hráli u nás, protože na podzim jsme hráli jako domácí v Hořovicích. Na zápas jsme se sešli v plné sestavě. Protože Baťáci změnili svůj tým od základu, nevěděli jsme co od nich můžeme čekat.

Na první sérii nastoupili Saska - prohra, ale Čurik, Marcel i Dáňa - výhra. Začátek zápasu se zdařil a vedeme 3:1.

Druhá série beze změn a se stejným výsledkem. Tentokrát prohrává Čurik, ostatní vyhrávají. Skóre před čtyřhrama je 6:2 a ani jsme nečekali, že to půjde takhle dobře.

Na čtyřhry 501DO nastupujeme v sestavě Čurik s Dáňou a Péťa s Marcelem - obě dvojice výhrávají. Polovinu máme za sebou a jdeme na cricket. Ten hrajeme v sestavě Dáňa s Péťou - výhra a Marcel s Čurikem - prohra. Péťa s Dáňou tedy hrají rozhodující leg a vítězí. Obě čtyřhy se nám povedli a skóre už je 8:2 pro Mosquitos.

K celkovému vítězství nám stačí vyhrát už jen dva zápasy a k tomu máme osm pokusů. Jako první nastupuje Dáňa a svojí výhrou nám zaručuje minimálně remízu. Zbývá sedm "matchballů" Marcel pouští do hry Péťu a ten využívá hned první "matchball". Je rozhodnuto, že z dnešního zápasu si připíšeme do celkové tabulky plný počet bodů. Každopádně zápas nevypouštíme, ale dohráváme celkem v pohodě. Saska svojí výhrou opět zvyšuje skóre, ale Čurik nechává Beaťáky snížit na 11:3.

V poslední sérii pouští Saska do hry Dávu a místo Dáni nastupuje Péla, bohužel oba prohrávají. Poslední zápasy Čurik i Péťa vyhrávají a tak konečné skóre je 13:5 pro Mosquitos.

Body: Dáňa 3,75b., Péťa 2,75b., Čurik 2,25b., Marcel 2,25, Saska 2b., Péla 0b., Dáva 0b.