16. kolo

22. března 2010 v 19:17 |  Liga 2009/2010
Jitřenka Praskolesy vs. Mosquitos Komárov

V tomto zápase jsme měli být původně hosté, protože jsme ale na podzim hráli v Praskolesích, přijela Jitřenka nyní k nám. Sešli jsme se skoro v plné sestavě - chyběl akorát Marcel, který byl na horách.

Jako první nastoupil Péťa - výhra a Saska - prohra. Pokračoval Dáva - prohra a Čurik - výhra. Po první sérii je stav nerozhodný 2:2.

Do druhé série jsme nastoupili v nezměněné sestavě a už se nám dařilo lépe. Prohrál akorát Dáva. Ujímáme se vedení 5:3.

Následují čtyřhry - 501DO hrajeme v sestavě Saska s Dáňou - prohra a Čurik s Péťou - výhra. Rozhodující leg hrají Čurik s Péťou a vyhrávají. Následuje cricket - Saska s Péťou - výhra, bohužel Čurik s Dáňou - prohra. Znovu rozhodne třetí leg, který si zahrají Saska s Péťou a opět vyhráváme. Čtyřhry se povedly - zvyšujeme skóre na 7:3.

Abychom celkově vyhráli musíme z posledních osmi zápasů vyhrát tři. Hned prvním zápasem nás Čurik posouvá svojí výhrou k vytouženému vítězství. Střídající Dáňa a Saska bohužel nechávají Jitřenku snížit skóre, ale v zápětí Péťa zaručuje svojí výhrou minimálně remízu - vedeme 9:5.

V poslední sérii nám stačí vyhrát už jen jeden zápas! První zápas Saska prohrává, ale v zápětí Péťa vyhrává a je rozhodnuto. Potom ještě svojí výhrou navyšuje skóre Čurik. Dáňa v posledním zápase nechává Jitřenku snížit skóre na celkových 11:7 pro Mosquitos.

Body: Péťa 5b., Čurik 4,5b., Saska 1,5b., Dáva 0b., Dáňa 0b.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama