15. kolo

18. března 2010 v 15:02 |  Liga 2009/2010
Mosquitos Komárov vs. Blueberry Řevnice

V neděli 28.2.2010 jsme přivítali DC Blueberry Řevnice. Sešli jsme se opět v plné sestavě a čekali jsme těžký zápas, protože na podzim jsme u našich soupeřů dostali pěkný klepec.

Jako první nastoupili Saska a Marcel a oba nás svými výhrami dostávají do vedení. Další byl na řadě Dáva, který bohužel prohrál. V zápětí ovšem Čurik vyhrává. První sérii zvládáme dobře a ujímáme se vedení 3:1.

Druhá série pro nás byla ovšem katastrofická. Saska, Marcel, Dáva i Čurik, svoje zápasy prohrávají a hosté rázem otáčejí skóre ve svůj prospěch na 3:5.

Následují čtyřhry, které začínáme 501DO ve složení Marcel s Dáňou - výhra a Čurik s Péťou taky výhra. První půlku máme úspěšně za sebou a můžeme se vrhnout na cricket, do kterého jdeme ve složení Saska s Péťou - výhra a Čurik s Dáňou znovu výhra. Čtyřhry se nám povedli výborně a tak srovnáváme skóre na 5:5.

Ve třetí sérii pouští Saska do hry Dáňu, ten ale bohužel prohrává. Marcel taky prohrává. Potom Dáva pouští do hry Péťu a ten svojí výhrou snižuje skóre, podpořil ho i Čurik a skóre je opět vyrovnané 7:7.

O všem tedy rozhodne poslední série. Jako první nastupuje Dáňa a svojí výhrou nám dává naději na bodový zisk. Jako další nastupuje Marcel, ale bohužel nechává hosty vyrovnat skóre. Rozhodnou poslední dva zápasy, ale bohužel Péťa i Čurik prohrávají a tak z dnešního zápasu nezískáme ani bod. Hosté vyhrávají 8:10.

Body: Čurik 2,5b., Péťa 1,5b., Dáňa 1,5b, Saska 1,25b., Marcel 1,25b., Dáva 0b.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama