Březen 2010

17. kolo

22. března 2010 v 19:18 Liga 2009/2010
Mosquitos Komárov vs. Surtep Hýskov

V neděli 21.3.2010 jsme přivítali na naší základně hráče z Hýskova. Na podzim jsme u nich remizovali a tak jsme chtěli doma vyhrát. Sešli jsme se opět skoro v plné sestavě - chyběl jen Čurik, který byl v práci.

Zápas jsme zahájili v sestavě Péťa, Saska, Dáňa - výhra, Marcel - prohra. Úvod se nám tedy povedl a rázem vedeme 3:1.

V další sérii Péťa a Saska zvyšují svými výhrami skóre, bohužel Marcel a Dáňa nechávají hosty snížit. Stále ovšem vedeme o dva body 5:3.

Čtyřhry jsou vždy hodně důležité a v posledních zápasech se nám v nich celkem daří. Na 501DO nastupujeme v sestavě Péťa s Marcelem výhra a Saska s Dáňou taky výhra. První část jsme zvládli výborně a jdeme na cricket. V něm se nám bohužel ale tak nedařilo - obě dvojice Péťa se Saskou a Marcel s Dáňou prohrávají. Nicméně stále vedeme o dva body 6:4.

Abychom zvítězili musíme z posledních osmi zápasů polovinu vyhrát. Na zbytek zápasů Marcel pouští do hry Dávu. Protože Saska s Dávou pospíchali na hokej domluvili jsme se s Hýskovem, že si své zápasy odehrají jako první. První zápas Saska prohrává, ale Dáva vyhrává. Druhé zápasy už vyhrávají oba a Mosquitos mají jistou remízu. Za stavu 9:5 se loučíme s "Kladeňáky" a slibujeme, že zápas dotáhneme do vítězného konce. Na nic nečekáme a Péťa s Dáňou se pouští do boje - hned prvním zápasem Péťa zajišťuje svojí výhrou celkové vítězství. Dáňa nechává hosty snížit skóre. Poslední zápasy už vyhrávájí Péťa i Dáňa a upravují tak celkové skóre na konečných 12:6 pro Mosquitos.

Body: Péťa 4,25b., Saska 3,25b., Dáňa 2,25b., Dáva 2b., Marcel 0,25b.

16. kolo

22. března 2010 v 19:17 Liga 2009/2010
Jitřenka Praskolesy vs. Mosquitos Komárov

V tomto zápase jsme měli být původně hosté, protože jsme ale na podzim hráli v Praskolesích, přijela Jitřenka nyní k nám. Sešli jsme se skoro v plné sestavě - chyběl akorát Marcel, který byl na horách.

Jako první nastoupil Péťa - výhra a Saska - prohra. Pokračoval Dáva - prohra a Čurik - výhra. Po první sérii je stav nerozhodný 2:2.

Do druhé série jsme nastoupili v nezměněné sestavě a už se nám dařilo lépe. Prohrál akorát Dáva. Ujímáme se vedení 5:3.

Následují čtyřhry - 501DO hrajeme v sestavě Saska s Dáňou - prohra a Čurik s Péťou - výhra. Rozhodující leg hrají Čurik s Péťou a vyhrávají. Následuje cricket - Saska s Péťou - výhra, bohužel Čurik s Dáňou - prohra. Znovu rozhodne třetí leg, který si zahrají Saska s Péťou a opět vyhráváme. Čtyřhry se povedly - zvyšujeme skóre na 7:3.

Abychom celkově vyhráli musíme z posledních osmi zápasů vyhrát tři. Hned prvním zápasem nás Čurik posouvá svojí výhrou k vytouženému vítězství. Střídající Dáňa a Saska bohužel nechávají Jitřenku snížit skóre, ale v zápětí Péťa zaručuje svojí výhrou minimálně remízu - vedeme 9:5.

V poslední sérii nám stačí vyhrát už jen jeden zápas! První zápas Saska prohrává, ale v zápětí Péťa vyhrává a je rozhodnuto. Potom ještě svojí výhrou navyšuje skóre Čurik. Dáňa v posledním zápase nechává Jitřenku snížit skóre na celkových 11:7 pro Mosquitos.

Body: Péťa 5b., Čurik 4,5b., Saska 1,5b., Dáva 0b., Dáňa 0b.

15. kolo

18. března 2010 v 15:02 Liga 2009/2010
Mosquitos Komárov vs. Blueberry Řevnice

V neděli 28.2.2010 jsme přivítali DC Blueberry Řevnice. Sešli jsme se opět v plné sestavě a čekali jsme těžký zápas, protože na podzim jsme u našich soupeřů dostali pěkný klepec.

Jako první nastoupili Saska a Marcel a oba nás svými výhrami dostávají do vedení. Další byl na řadě Dáva, který bohužel prohrál. V zápětí ovšem Čurik vyhrává. První sérii zvládáme dobře a ujímáme se vedení 3:1.

Druhá série pro nás byla ovšem katastrofická. Saska, Marcel, Dáva i Čurik, svoje zápasy prohrávají a hosté rázem otáčejí skóre ve svůj prospěch na 3:5.

Následují čtyřhry, které začínáme 501DO ve složení Marcel s Dáňou - výhra a Čurik s Péťou taky výhra. První půlku máme úspěšně za sebou a můžeme se vrhnout na cricket, do kterého jdeme ve složení Saska s Péťou - výhra a Čurik s Dáňou znovu výhra. Čtyřhry se nám povedli výborně a tak srovnáváme skóre na 5:5.

Ve třetí sérii pouští Saska do hry Dáňu, ten ale bohužel prohrává. Marcel taky prohrává. Potom Dáva pouští do hry Péťu a ten svojí výhrou snižuje skóre, podpořil ho i Čurik a skóre je opět vyrovnané 7:7.

O všem tedy rozhodne poslední série. Jako první nastupuje Dáňa a svojí výhrou nám dává naději na bodový zisk. Jako další nastupuje Marcel, ale bohužel nechává hosty vyrovnat skóre. Rozhodnou poslední dva zápasy, ale bohužel Péťa i Čurik prohrávají a tak z dnešního zápasu nezískáme ani bod. Hosté vyhrávají 8:10.

Body: Čurik 2,5b., Péťa 1,5b., Dáňa 1,5b, Saska 1,25b., Marcel 1,25b., Dáva 0b.