14. kolo

8. února 2010 v 20:21 |  Liga 2009/2010
Devils BKL vs. Mosquitos Komárov

Na zápas do Králováku jsme vyrazili skoro v plné sestavě - chyběl akorát Marcel. Po chvilce rozházení jsme vlítli hned do zápasu. S domácíma jsme se domluvili, že budeme hrát 301.

Jako první šli na řadu Péťa a Saska, první vyhrál, druhý prohrál. Potom následoval Čurik a Dáňa a opět první vyhrál a druhý prohrál. Stav zápasu je vyrovnaný 2:2.

Druhá série je opět vyrovnaná, když vyhrávají Čurik a Dáňa. Péťa a střídající Dáva prohrávají. Stav je 4:4 a následují čtyřhry.

Na 301DO jdeme v sestavě Saska s Dáňou a Péťa s Čurikem obě dvojice vyhrávají a Mosquitos jdou do vedení. Následuje cricket - do toho jdeme v sestavě Saska s Péťou a Dáňa s Čurikem - opět obě dvojice vyhrávají a tím pádem zvyšujeme skóre na 6:4.

Do třetí série se opět vrací Saska, ale bohužel prohrává. Dáňa, Čurik i Péťa vyhrávají a tak už vedeme 9:5 a máme jistý minimálně bod.

Ve čtvrté sérii nám tedy k vítězství stačí jeden zápas vyhrát. Jako první nastupuje opět střídající Dáva, ale bohužel prohráva. Vzápětí dohrává Dáňa a taky bohužel prohrává. Potom ale vítězí Péťa a zaručuje tím celkové vítězství. Poslední zápas dohrává Péla a nechává domácí ještě snížit skóre na celkových 8:10. Nic na tom ovšem nemění, že letos poprvé vyhráváme a získáváme velmi cenné dva body do celkové tabulky.

Body: Čurik 3,5b., Péťa 3,5b., Dáňa 2,5b., Saska 0,5b., Dáva 0b., Péla 0b.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama