13. kolo

6. února 2010 v 20:58 |  Liga 2009/2010
Mosquitos Komárov vs. Cannabis 666

V neděli 31.1.2010 jsme přivítali naše dobré známé Cannabis 666 ze Žebráku a tak zápas sliboval od začátku velmi zajímavé utkání. Opět jsme se sešli v plné sestavě.

Do první série nastoupili Marcel, Dáňa, Péla a Čurik, ale bohužel jsme nezačali zrovna nejlíp, když vyhrává akorát Čurik. Rázem tedy prohráváme 1:3.

Druhá série opět v nezměněné sestavě dopadla už líp, když vyhrávají Marcel a Dáňa. Péla a Čurik bohužel prohrávají. Hosté tedy stále vedou o dva body 3:5.

Následují čtyřhry - 501DO hrajeme v sestavě Marcel s Péťou a Saska s Dáňou - první dvojice prohrála, ale druhá vyhrála. Saska s Dáňou hrají rozhodující leg, ale bohužel prohrávají. Cricket hrajeme v sestavě Saska s Péťou - výhra a Marcel s Dáňou - prohra. Rozhodující leg hrají Saska s Péťou a také bohužel prohrávají. Hosté tedy zvyšují skóre na 3:7.

Ve třetí sérii proběhlo střídaní když místo Marcela nastupuje Dáva a hned se mu podařilo vyhrát. Dáňa svojí výhrou také snižuje vedení hostů. Další střídaní a opět výhra, když Péla pustil do hry Péťu. A Čurik jako poslední v této sérii srovnává svojí výhrou skóre na 7:7.

Jsme opět ve hře a poslední série rozhodne, bohužel nezačínáme zrovna dobře, když Dáva i Saska prohrávají. Potom ale Péťa svojí výhrou ještě vykřesá jiskřičku naděje, ale ještě ho musí podpořit Čurik v posledním zápase. Nastává velké drama, hosté už mají jistý bod, ale samozřejmě chtějí v posledním zápase zvítězit, aby si odvezli plný počet bodů. My zase abychom dnes získali alespoň bod potřebujeme také v posledním zápase zvítězit. Drama umocňuje i to že se poslední zápas hraje na tři legy - bohužel pro nás ve třetím legu byli tím šťastnějším týmem Cannabis 666 a celkově nás dnes porážejí 8:10.

Body: Dáňa 2b., Čurik 2b., Péťa 2b., Marcel 1b., Dáva 1b., Péla 0b., Saska 0b.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama