12. kolo

4. února 2010 v 13:37 |  Liga 2009/2010
Mosquitos Komárov vs. Eldorádo Jarov

Na zápas s Eldorádem jsme se sešli skoro v plné sestavě, chyběl akorát Čurik a Dáňa (ten ale dorazil později). Na podzim jsme u našeho soupeře prohráli těsně 10:8 a tak jsme čekali minimálně vyrovnaný zápas.

Bohužel začátek jsme měli doposud nejhorší ze všech zápasů. Jako první nastoupili Saska a Péťa - oba prohra. Následují Marcel a Dáva - také oba prohra. Rázem prohráváme 4:0 a doufáme, že se to v druhé sérii zlepší.

Do druhé série jsme nastoupili opět ve stejné sestavě a opět všichni prohráváme. Hosté podávají daleko lepší výkony než my a zaslouženě vedou 8:0.

Následují čtyřhry - v nich se nám poslední dobou moc nedaří a tak nečekáme žádné zázraky. Na 501DO nastupujeme v sestavách Péťa s Marcelem - prohra a Saska s Dáňou, kteří vyhrávají a zahrají si ještě rozhodující leg. Bohužel v posledním legu prohrávají a hosté zvyšují skóre. Snad vyjde cricket. V sestavě Saska s Péťou - výhra a Marcel s Dáňou - prohra, hrajeme opět na tři legy. Tentokrát si rozhodující leg zahráli Saska s Péťou a bohužel také prohrávají. Hosté už vedou 10:0 a celkové vítězství mají v kapse.

Ve třetí sérii pokračuje Saska prohrou a Péťa uhrává první bod. Střídající Dáňa i Dáva prohrávají a skóre už je 13:1 v náš neprospěch.

V jediné poslední sérii jsme lepší, nevím jestli je to tím že hosté už hru vypouštějí nebo jsme se trošku rozehráli, ale to už je jedno. Bod v poslední sérii dělají Saska, Péťa a Dáňa - Dáva v posledním zápase prohrává. Hosté nás tedy dnes jednoznačně přehráli 14:4.

Body: Péťa 2b., Saska 1b., Dáňa 1b., Marcel 0b., Dáňa 0b.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama