Únor 2010

14. kolo

8. února 2010 v 20:21 Liga 2009/2010
Devils BKL vs. Mosquitos Komárov

Na zápas do Králováku jsme vyrazili skoro v plné sestavě - chyběl akorát Marcel. Po chvilce rozházení jsme vlítli hned do zápasu. S domácíma jsme se domluvili, že budeme hrát 301.

Jako první šli na řadu Péťa a Saska, první vyhrál, druhý prohrál. Potom následoval Čurik a Dáňa a opět první vyhrál a druhý prohrál. Stav zápasu je vyrovnaný 2:2.

Druhá série je opět vyrovnaná, když vyhrávají Čurik a Dáňa. Péťa a střídající Dáva prohrávají. Stav je 4:4 a následují čtyřhry.

Na 301DO jdeme v sestavě Saska s Dáňou a Péťa s Čurikem obě dvojice vyhrávají a Mosquitos jdou do vedení. Následuje cricket - do toho jdeme v sestavě Saska s Péťou a Dáňa s Čurikem - opět obě dvojice vyhrávají a tím pádem zvyšujeme skóre na 6:4.

Do třetí série se opět vrací Saska, ale bohužel prohrává. Dáňa, Čurik i Péťa vyhrávají a tak už vedeme 9:5 a máme jistý minimálně bod.

Ve čtvrté sérii nám tedy k vítězství stačí jeden zápas vyhrát. Jako první nastupuje opět střídající Dáva, ale bohužel prohráva. Vzápětí dohrává Dáňa a taky bohužel prohrává. Potom ale vítězí Péťa a zaručuje tím celkové vítězství. Poslední zápas dohrává Péla a nechává domácí ještě snížit skóre na celkových 8:10. Nic na tom ovšem nemění, že letos poprvé vyhráváme a získáváme velmi cenné dva body do celkové tabulky.

Body: Čurik 3,5b., Péťa 3,5b., Dáňa 2,5b., Saska 0,5b., Dáva 0b., Péla 0b.

13. kolo

6. února 2010 v 20:58 Liga 2009/2010
Mosquitos Komárov vs. Cannabis 666

V neděli 31.1.2010 jsme přivítali naše dobré známé Cannabis 666 ze Žebráku a tak zápas sliboval od začátku velmi zajímavé utkání. Opět jsme se sešli v plné sestavě.

Do první série nastoupili Marcel, Dáňa, Péla a Čurik, ale bohužel jsme nezačali zrovna nejlíp, když vyhrává akorát Čurik. Rázem tedy prohráváme 1:3.

Druhá série opět v nezměněné sestavě dopadla už líp, když vyhrávají Marcel a Dáňa. Péla a Čurik bohužel prohrávají. Hosté tedy stále vedou o dva body 3:5.

Následují čtyřhry - 501DO hrajeme v sestavě Marcel s Péťou a Saska s Dáňou - první dvojice prohrála, ale druhá vyhrála. Saska s Dáňou hrají rozhodující leg, ale bohužel prohrávají. Cricket hrajeme v sestavě Saska s Péťou - výhra a Marcel s Dáňou - prohra. Rozhodující leg hrají Saska s Péťou a také bohužel prohrávají. Hosté tedy zvyšují skóre na 3:7.

Ve třetí sérii proběhlo střídaní když místo Marcela nastupuje Dáva a hned se mu podařilo vyhrát. Dáňa svojí výhrou také snižuje vedení hostů. Další střídaní a opět výhra, když Péla pustil do hry Péťu. A Čurik jako poslední v této sérii srovnává svojí výhrou skóre na 7:7.

Jsme opět ve hře a poslední série rozhodne, bohužel nezačínáme zrovna dobře, když Dáva i Saska prohrávají. Potom ale Péťa svojí výhrou ještě vykřesá jiskřičku naděje, ale ještě ho musí podpořit Čurik v posledním zápase. Nastává velké drama, hosté už mají jistý bod, ale samozřejmě chtějí v posledním zápase zvítězit, aby si odvezli plný počet bodů. My zase abychom dnes získali alespoň bod potřebujeme také v posledním zápase zvítězit. Drama umocňuje i to že se poslední zápas hraje na tři legy - bohužel pro nás ve třetím legu byli tím šťastnějším týmem Cannabis 666 a celkově nás dnes porážejí 8:10.

Body: Dáňa 2b., Čurik 2b., Péťa 2b., Marcel 1b., Dáva 1b., Péla 0b., Saska 0b.

12. kolo

4. února 2010 v 13:37 Liga 2009/2010
Mosquitos Komárov vs. Eldorádo Jarov

Na zápas s Eldorádem jsme se sešli skoro v plné sestavě, chyběl akorát Čurik a Dáňa (ten ale dorazil později). Na podzim jsme u našeho soupeře prohráli těsně 10:8 a tak jsme čekali minimálně vyrovnaný zápas.

Bohužel začátek jsme měli doposud nejhorší ze všech zápasů. Jako první nastoupili Saska a Péťa - oba prohra. Následují Marcel a Dáva - také oba prohra. Rázem prohráváme 4:0 a doufáme, že se to v druhé sérii zlepší.

Do druhé série jsme nastoupili opět ve stejné sestavě a opět všichni prohráváme. Hosté podávají daleko lepší výkony než my a zaslouženě vedou 8:0.

Následují čtyřhry - v nich se nám poslední dobou moc nedaří a tak nečekáme žádné zázraky. Na 501DO nastupujeme v sestavách Péťa s Marcelem - prohra a Saska s Dáňou, kteří vyhrávají a zahrají si ještě rozhodující leg. Bohužel v posledním legu prohrávají a hosté zvyšují skóre. Snad vyjde cricket. V sestavě Saska s Péťou - výhra a Marcel s Dáňou - prohra, hrajeme opět na tři legy. Tentokrát si rozhodující leg zahráli Saska s Péťou a bohužel také prohrávají. Hosté už vedou 10:0 a celkové vítězství mají v kapse.

Ve třetí sérii pokračuje Saska prohrou a Péťa uhrává první bod. Střídající Dáňa i Dáva prohrávají a skóre už je 13:1 v náš neprospěch.

V jediné poslední sérii jsme lepší, nevím jestli je to tím že hosté už hru vypouštějí nebo jsme se trošku rozehráli, ale to už je jedno. Bod v poslední sérii dělají Saska, Péťa a Dáňa - Dáva v posledním zápase prohrává. Hosté nás tedy dnes jednoznačně přehráli 14:4.

Body: Péťa 2b., Saska 1b., Dáňa 1b., Marcel 0b., Dáňa 0b.