11. kolo

11. ledna 2010 v 16:45 |  Liga 2009/2010
Mosquitos Komárov vs. Pavon Hořovice B

Na první ligový zápas v letošním roce navíc v našem novém hracím místě restauraci U Patrika jsme se sešli v plné sestavě.

Jako první nastoupili do zápasu Péťa, který bohužel prohrává a Saska, který svojí výhrou srovnává skóre. Potom nastupují Marcel - taky prohra a Čurik - výhra. Stav skóre je vyrovnaný 2:2.

Ve druhé sérii se nám už dařilo lépe, když prohrává akorát Saska. Péťa, Marcel i Čurik vyhrávají. Tím jdeme do vedení 5:3.

Následují čtyřhry 501DO, do kterých jdeme ve složení Saska s Marcelem a Dáňa s Čurikem, bohužel obě dvojice prohrávají. Na cricket jdeme ve složení Saska s Dáňou a Marcel s Čurikem a opět obě dvojice prohrávají. Páry se nám poslední dobou moc nedaří a tak necháváme hosty srovnat skóre na 5:5.

V další sérii se nám také nedaří vyhrává akorát střídající Dáva. Dáňa, Péla i Čurik prohrávají. Hosté otáčejí skóre ve svůj prospěch na 6:8.

V poslední sérii nemůžeme pustit už ani bod jinak nevyhrajeme. Začíná Péťa a Dáňa, plán se daří oba svoje zápasy vyhrávají. Jako další na řadu jde Marcel a svojí výhrou zaručuje Mosquitos nejhůř remízu. Jako poslední jde na řadu Čurik a i když se hodně snaží přesto prohrává. Nakonec tedy remizujeme 9:9 a získáváme bod do tabulky.

Body: Péťa 2b., Marcel 2b., Čurik 2b., Saska 1b., Dáňa 1b., Dáva 1b., Péla 0b.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama