Leden 2010

11. kolo

11. ledna 2010 v 16:45 Liga 2009/2010
Mosquitos Komárov vs. Pavon Hořovice B

Na první ligový zápas v letošním roce navíc v našem novém hracím místě restauraci U Patrika jsme se sešli v plné sestavě.

Jako první nastoupili do zápasu Péťa, který bohužel prohrává a Saska, který svojí výhrou srovnává skóre. Potom nastupují Marcel - taky prohra a Čurik - výhra. Stav skóre je vyrovnaný 2:2.

Ve druhé sérii se nám už dařilo lépe, když prohrává akorát Saska. Péťa, Marcel i Čurik vyhrávají. Tím jdeme do vedení 5:3.

Následují čtyřhry 501DO, do kterých jdeme ve složení Saska s Marcelem a Dáňa s Čurikem, bohužel obě dvojice prohrávají. Na cricket jdeme ve složení Saska s Dáňou a Marcel s Čurikem a opět obě dvojice prohrávají. Páry se nám poslední dobou moc nedaří a tak necháváme hosty srovnat skóre na 5:5.

V další sérii se nám také nedaří vyhrává akorát střídající Dáva. Dáňa, Péla i Čurik prohrávají. Hosté otáčejí skóre ve svůj prospěch na 6:8.

V poslední sérii nemůžeme pustit už ani bod jinak nevyhrajeme. Začíná Péťa a Dáňa, plán se daří oba svoje zápasy vyhrávají. Jako další na řadu jde Marcel a svojí výhrou zaručuje Mosquitos nejhůř remízu. Jako poslední jde na řadu Čurik a i když se hodně snaží přesto prohrává. Nakonec tedy remizujeme 9:9 a získáváme bod do tabulky.

Body: Péťa 2b., Marcel 2b., Čurik 2b., Saska 1b., Dáňa 1b., Dáva 1b., Péla 0b.

Šipky v novém roce

7. ledna 2010 v 9:21 O nás
Přeji všem všechno nejlepší do nového roku.
Tak nás čeká první ligový zápas v novém roce 2010 a to poprvé v naší nové základně v restauraci U Patrika kam jsme se přestěhovali koncem roku.
V neděli 10.01.2010 přívítáme Pavon Hořovice, který je v tabulce před námi jen o pouhý bod. Tímto zápasem uzavřeme polovinu ligové soutěže a uvidíme jestli do druhé poloviny odstartujeme ze současného šestého místa nebo si polepšíme až na čtvrté místo nebo si dokonce pohoršíme a spadneme až na osmé místo.
Každopádně nás na začátek roku čeká důležitý zápas. Takže good luck a ať to všem hází!!!