Prosinec 2009

10. kolo

17. prosince 2009 v 10:02 Liga 2009/2010
Restart Křivoklát vs. Mosquitos Komárov

Letos nás čekal ještě poslední zápas a to v Křivoklátu kde jsme se měli utkat s prvním celkem tabulky, který navíc ještě neztratil ani bod. Do Křivoklátu jsme jeli v sestavě Marcel, Čurik, Péťa, Saska a Dáva.

Hrálo se na jedný bedně takže samozřejmostí byla 301DO. Jako první nastoupil Péťa pak Marcel a Saska - všichni výhra a jako poslední v této sérii byl Čurik - prohra. Rázem vedeme 3:1 což jsme ani nečekali.

Bohužel ve druhé sérii nám domácí vrací úder když vyhrává akorát Saska. Péťa, Čurik i Marcel prohrávají. Stav zápasu je 4:4.

Následují čtyřhry - jako první se hraje 301DO. Do prvního zápasu nastupují Marcel se Saskou a bohužel prohrávají. Stejně je na tom i druhá dvojice Čurik s Péťou. Do cricketu jdou jako první Marcel s Čurikem a opět prohrávají a stejně jsou na tom i Péťa se Saskou. Ve dvojičkách jsme totálně vyhořeli a domácí se ujímají vedení 6:4.

Třetí sérii začíná svojí výhrou Čurik a se Saskovo podporou dokonce srovnáváme skóre. Pak ale Marcel prohrává a střídající Dáva taky. Domácí vedou 8:6.

Do poslední série nastupuje jako první Marcel a bohužel prohrává. Následuje Čurik a Dáva - taky prohra. Posledním zápasem Saska upravil skóre na konečných 11:7 pro domácí.

Body: Saska 4b., Marcel 1b., Čurik 1b., Péťa 1b., Dáva 0b.