8. kolo

30. listopadu 2009 v 10:40 |  Liga 2009/2010
Šemík Neumětely B vs. Mosquitos Komárov

V tomto kole nás čekal soupeř, který je v tabulce hned dva body za námi a tak jsme čekali velmi vyrovnaný boj. Do Neumětel jsme vyrazili v sestavě - Péťa, Čurik, Saska, Dáňa, Dáva a Péla.

Začátek zápasu se nám moc nepovedl, protože vítězí akorát Dáňa. Saska, Péťa i Čurik prohrávají.

Druhá série už byla o něco lepší, když se k bodujícímu Dáňovi přidal ještě Péťa. Bohužel prohrávají jak Čurik tak i střídající Péla. Před čtyřhrami tedy prohráváme o dva body 5:3.

Na 301DO nastupujeme v sestavách Péťa s Čurikem a Saska s Dáňou bohužel oba páry prohrávají a hosté zvyšují skóre. Následuje cricket do kterého jdeme v sestavách Péťa se Saskou a Čurik s Dáňou. První dvojice vyhrává, druhá prohrává a tak Péťa se Saskou hrají rozhodující leg, který vyhrávájí. Po čtyřhrách tedy prohráváme opět o dva body 6:4.

Pokud chceme dneska uhrát nějaké body musíme ve zbývajících zápasech přidat. Třetí série je bohužel vyrovnaná - Péťa a Čurik výhra - Saska a Dáňa prohra. Stále prohráváme o dva body 8:6, ale domácí jsou již krok od remízi a dva kroky od vítězství.

Ve čtvrté série dohrávají jako první Péťa a Saska - oba své zápasy zvládli a srovnávají tím celkové skóre. Potom bohužel střídající Dáva prohrává a už můžeme získat maximálně bod za remízu ovšem to musí Dáňa poslední zápas vyhrát. Hned první leg bohužel Dáňa prohrává a vypadá to špatně. Ve druhém legu ale zabojoval a zavřením na střed srovnává. Třetí leg je dramatický až do konce - oba soupeři už jsou na zavírání, ale šťastnějším je nakonec Dáňa, který svojí výhrou nakonec pro Mosquitos získává bod do celkové tabulky.

Body: Péťa 3,5b., Dáňa 3b., Saska 1,5b., Čurik 1b., Péla 0b., Dáva 0b.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama