6. kolo

2. listopadu 2009 v 15:40 |  Liga 2009/2010
ŠK Surtep Hýskov vs. Mosquitos Komárov

Zápas s Hýskovem jsme si domluvili na sobotu od 18.00 hod. V pětičlenné sestavě - Dáva, Péťa, Marcel, Peli a Čurik jsme vyrazili něco po pátý, abychom přijeli včas a mohli se patřičně rozházet. Domácí už na nás čekali a pečlivě se na nás připravovali. Na třech bednách jsme se rychle rozcvičili a šli jsme na zápas.

V první sérii nastoupili Čurik a Dáva - prohra, ale Marcel a Péťa - výhra. Vyrovnaný začátek a skóre je 2:2.

Druhá série opět vyrovnaná Dáva a Péťa - prohra, Čurik a Marcel - výhra. Skóre před čtyřhrama je 4:4 což slibuje napínavý boj a uvidíme jestli se některé družstvo ujme vedení.

Jako první hrajeme 501DO ve složení Dáva s Čurikem - prohra a Péťa s Marcelem - výhra. Do rozhodujícího legu jdou tedy bráchové a s přehledem výhrávají. Následuje cricket, ve kterém se nám bohužel nevedlo a ve složení Marcel s Čurikem a Péťa s Dávou prohráváme oba legy.
Skóre je opět vyrovnané 5:5.

Bohužel ve třetí sérii jsme zaváhali a nechali domácí odskočit na rozdíl dvou bodů. Čurik, Péťa a Dáva - prohra, Marcel - výhra. Skóre je 8:6 a abychom zvítězili musíme zbývající čtyři zápasy vyhrát.

Jako první dohrávají Péťa a Čurik, kteří svými výhrami srovnávají skóre. Dosud stoprocentní Marcel hraje zápas s nejlepším hráčem domácích a i když první leg vyhrál, nakonec prohrává. Domácí tedy vedou 9:8 a my můžeme už jen remízovat. Na poslední zápas nastupuje Dáva a proti němu kapitánka domácích, která dosud hrále jen ve čtyřhře. První leg Dáva po menším trápení na doublu zavírá a vypadá to velmi slibně, bohužel druhý leg zavírá domácí kapitánka a tak se rozhodne ve třetím legu. Zřejmě velkou nervozitou a herním vypětím není nikdo z hráčů schopen zavřít a tak rozhoduje rozhoz na střed kde je tím šťastnějším Dáva. Mosquitos tedy doslova uválčili remízu a z Hýskova si odvážejí bod.

Body: Marcel 3,5b., Péťa 2,5b., Čurik 2b., Dáva 1b.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama