Listopad 2009

8. kolo

30. listopadu 2009 v 10:40 Liga 2009/2010
Šemík Neumětely B vs. Mosquitos Komárov

V tomto kole nás čekal soupeř, který je v tabulce hned dva body za námi a tak jsme čekali velmi vyrovnaný boj. Do Neumětel jsme vyrazili v sestavě - Péťa, Čurik, Saska, Dáňa, Dáva a Péla.

Začátek zápasu se nám moc nepovedl, protože vítězí akorát Dáňa. Saska, Péťa i Čurik prohrávají.

Druhá série už byla o něco lepší, když se k bodujícímu Dáňovi přidal ještě Péťa. Bohužel prohrávají jak Čurik tak i střídající Péla. Před čtyřhrami tedy prohráváme o dva body 5:3.

Na 301DO nastupujeme v sestavách Péťa s Čurikem a Saska s Dáňou bohužel oba páry prohrávají a hosté zvyšují skóre. Následuje cricket do kterého jdeme v sestavách Péťa se Saskou a Čurik s Dáňou. První dvojice vyhrává, druhá prohrává a tak Péťa se Saskou hrají rozhodující leg, který vyhrávájí. Po čtyřhrách tedy prohráváme opět o dva body 6:4.

Pokud chceme dneska uhrát nějaké body musíme ve zbývajících zápasech přidat. Třetí série je bohužel vyrovnaná - Péťa a Čurik výhra - Saska a Dáňa prohra. Stále prohráváme o dva body 8:6, ale domácí jsou již krok od remízi a dva kroky od vítězství.

Ve čtvrté série dohrávají jako první Péťa a Saska - oba své zápasy zvládli a srovnávají tím celkové skóre. Potom bohužel střídající Dáva prohrává a už můžeme získat maximálně bod za remízu ovšem to musí Dáňa poslední zápas vyhrát. Hned první leg bohužel Dáňa prohrává a vypadá to špatně. Ve druhém legu ale zabojoval a zavřením na střed srovnává. Třetí leg je dramatický až do konce - oba soupeři už jsou na zavírání, ale šťastnějším je nakonec Dáňa, který svojí výhrou nakonec pro Mosquitos získává bod do celkové tabulky.

Body: Péťa 3,5b., Dáňa 3b., Saska 1,5b., Čurik 1b., Péla 0b., Dáva 0b.

7. kolo

16. listopadu 2009 v 9:08 Liga 2009/2010
Mosquitos Komárov vs. Beaťáci Hořovice B

Zápas s Beaťákama jsme odehráli na jejich domácí půďě, protože na obou stranách byli nějaké problémy atak s tímto řešením byli všichni spokojeni. Protože jsme hráli s posledním celkem v tabulce, který navíc ještě nevyhrál, čekali jsme že ani my z tohoto zápasu nevyjdeme naprázdno. Pouze ve čtyřčlenné sestavě - Dáva, Marcel, Péťa a Saska jsme vyrazili do Hořovic, kde jsme měli domluvený zápas na sobotu od 12.00 hod. Hrálo se na čtyřech bednách a navíc 301DO atak měla hra dobré tempo.

V první sérii jsme nic nepodcenili a s přehledem se ujímáme vedení, když jediným kdo prohrál byl Péťa. Dáva, Marcel i Saska vyhrávají. Stav je 3:1 pro Mosquitos.

Ve druhé sérii potvrzujeme svojí převahu a tentokrát vítězíme všichni. Stav před čtyřhrama už je velice příznivý 7:1.

Do páru nastupujeme na 301DO v sestavě Dáva se Saskou - výhra a Marcel s Péťou - také výhra. První páry jsme zvládli na jedničku atak můžeme začít cricket. Ten hrajeme v sestavě Dáva s Marcelem a již tradičně Saska s Péťou - oba páry s přehledem vyhráváme a zvyšujeme vedení v zápase na 9:1. Nyní nám už stačí k celkovému vítězství jenom jedna výhra.

Do třetí série jdeme tudíž optimisticky naladěni a třemi výhrami rozhodujeme zápas (Marcel, Péťa a Saska). Dáva nechal domácí snížit stav na 12:2.

Čtvrtá série byla jediná ve které Beaťáci měli převahu, když vyhrává akorát Dáva. Marcel, Péťa i Saska prohrávají. Nic na tom ovšem nemění, že tento zápas s přehledem vyhráváme 13:5 a získáváme tak dva důležité body do tabulky.

Body: Dáva 3,5b., Marcel 3,5b., Saska 3,5b., Péťa 2,5b.

6. kolo

2. listopadu 2009 v 15:40 Liga 2009/2010
ŠK Surtep Hýskov vs. Mosquitos Komárov

Zápas s Hýskovem jsme si domluvili na sobotu od 18.00 hod. V pětičlenné sestavě - Dáva, Péťa, Marcel, Peli a Čurik jsme vyrazili něco po pátý, abychom přijeli včas a mohli se patřičně rozházet. Domácí už na nás čekali a pečlivě se na nás připravovali. Na třech bednách jsme se rychle rozcvičili a šli jsme na zápas.

V první sérii nastoupili Čurik a Dáva - prohra, ale Marcel a Péťa - výhra. Vyrovnaný začátek a skóre je 2:2.

Druhá série opět vyrovnaná Dáva a Péťa - prohra, Čurik a Marcel - výhra. Skóre před čtyřhrama je 4:4 což slibuje napínavý boj a uvidíme jestli se některé družstvo ujme vedení.

Jako první hrajeme 501DO ve složení Dáva s Čurikem - prohra a Péťa s Marcelem - výhra. Do rozhodujícího legu jdou tedy bráchové a s přehledem výhrávají. Následuje cricket, ve kterém se nám bohužel nevedlo a ve složení Marcel s Čurikem a Péťa s Dávou prohráváme oba legy.
Skóre je opět vyrovnané 5:5.

Bohužel ve třetí sérii jsme zaváhali a nechali domácí odskočit na rozdíl dvou bodů. Čurik, Péťa a Dáva - prohra, Marcel - výhra. Skóre je 8:6 a abychom zvítězili musíme zbývající čtyři zápasy vyhrát.

Jako první dohrávají Péťa a Čurik, kteří svými výhrami srovnávají skóre. Dosud stoprocentní Marcel hraje zápas s nejlepším hráčem domácích a i když první leg vyhrál, nakonec prohrává. Domácí tedy vedou 9:8 a my můžeme už jen remízovat. Na poslední zápas nastupuje Dáva a proti němu kapitánka domácích, která dosud hrále jen ve čtyřhře. První leg Dáva po menším trápení na doublu zavírá a vypadá to velmi slibně, bohužel druhý leg zavírá domácí kapitánka a tak se rozhodne ve třetím legu. Zřejmě velkou nervozitou a herním vypětím není nikdo z hráčů schopen zavřít a tak rozhoduje rozhoz na střed kde je tím šťastnějším Dáva. Mosquitos tedy doslova uválčili remízu a z Hýskova si odvážejí bod.

Body: Marcel 3,5b., Péťa 2,5b., Čurik 2b., Dáva 1b.