5. kolo

26. října 2009 v 10:16 |  Liga 2009/2010
Mosquitos Komárov vs. Jitřenka Praskolesy

Zápas s Jitřenkou jsme sice měli hrát doma, ale protože nám nefunguje automat domluvili jsme se, že zápas odehrajeme v Jitřence. V sestavě Dáva, Saska, Péťa, Marcel, Péla a Čurik jsme dorazili do Jitřenky něco před čtvrtou hodinou a hned jsme se šli rozházet. Domácí (i když vlastně v tohle zápase hosté) už se taky rozhazovali a tak jsme po chvilce mohli začít zápas.

Do prvních singlů nastoupil Péťa - prohra, ale vzápětí Marcel zachraňuje výhrou. Jako další nastoupil Čurik - výhra, bohužel Saska - prohra. Stav je zatím vyrovnaný 2:2.

Druhé singly už jsme zvládli lépe. Péťa - výhra, Marcel - prohra, Čurik a Saska - oba výhra. Jitřence jsme tedy odskočili na rozdíl dvou bodů a čekali nás čtyřhry, které podle dosavadního vývoje zápasu budou zřejmě hodně důležité.

Páry 301DO jsme začali ve složení Péťa s Čurikem - výhra, ale Saska s Marcelem - prohra. Péťa s Čurikem šli tedy na rozhodující zápas a vyhráli ho. První páry jsme zvládli úspěšně a jdeme na cricket. Cricket hrajeme ve složení Saska s Péťou - výhra, ale Marcel s Čurikem - prohra. Opět tedy hrajeme třetí rozhodující leg, který jsme i tentokrát vyhráli. Vítězstvím v obou čtyřhrách zvyšujeme skóre na 7:3.

Ve třetí sérii Péťa výhrou zvyšuje skóre, ale vzápětí střídající Péla bohužel prohrává. Pak ovšem Čurik svojí výhrou zajišťuje v dnešním zápase minimálně remízu a čekáme kdo udělá vítězný bod. Střídající Dáva ještě první "matchdart" neproměňuje a skóre je 9:5.

Jdeme tedy do poslední série, kterou zahajují Péťa a Marcel - oba hrají na tři legy, ale jako první končí vítězně Marcel a zajišťuje nám celkové vítězství, vzápětí i Péťa končí vítězně. Poslední dva zápasy hrají Čurik a Dáva - oba bohužel prohrávají, ale nic na tom nemění, že tento zápas vyhráváme. Konečné skóre je 11:7.

Body: Péťa 4b., Čurik 3,5b., Marcel 2b., Saska 1,5b., Péla 0b., Dáva 0b.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 john john | 28. října 2009 v 13:07 | Reagovat

tak konečně výhra.zdar

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama