3. kolo

5. října 2009 v 14:58 |  Liga 2009/2010
Mosquitos Komárov vs. DC Devils BKL

Začátek prvního ligového zápasu na domácí půdě jsme si domluvili již od 14.00 hodin. Protože máme zatím jenom jeden hrací automat, dohodli jsme se že budeme hrát 301 DO. Hosté přijeli ještě s předstihem a věděli proč - těsně před jejich příjezdem přestal automat fungovat což začátek zápasu posunulo. Naštěstí se problém vyřešil a mohli jsme začít. První zápas doma jsme nechtěli podcenit a tak jsme se sešli v plné sestavě.

Do prvních singlů nastoupili Dáňa (výhra), Marcel (prohra), Péla - první ligový zápas za Mosquitos (výhra) a Dáva (taky výhra). Začátek nám vyšel a ujímáme se vedení 3:1.

Dálší singly: Dáňa (výhra), Marcel (prohra), Péla (výhra) a střídající Čurik - vůbec první zápas za Mosquitos (výhra). Před párama vedeme už 6:2.

První páry 301DO zahajují bráchové Péťa s Marcelem (výhra), druhá dvojice Saska s Dáňou (taky výhra) a bod je náš. Druhé páry Cricket začínají Marcel s Dáňou (výhra), pokračují Péťa se Saskou (taky výhra). Obě čtyřhry se povedly na výbornou a zvyšujeme skóre na 8:2.

V předposledních singlech už můžeme rozhodnout - stačí nám dvě výhry. Jako první nastupuje Dáňa a opět vyhrává, další na řadu jde Marcel - konečně taky vyhrává a tím rozhoduje zápas. Potom nastupuje Péla a pouští poslední bod hostům. Tyto singly uzavírá Čurik výhrou. Stav je 11:3 a to znamená, že Mosquitos získávají své první body.

Poslední singly už dohráváme v naprosté pohodě - začíná výhrou dnes stoprocentní Dáňa, Péťa přidává další bod, Saska rovněž zvyšuje skóre a posledním zápasem ještě upravuje stav Dáva svojí výhrou na konečných 15:3.

Body: Dáňa 4,5b., Čurik 2b., Péla 2b., Dáva 2b., Marcel 1,5b., Saska 1,5b., Péťa 1,5b.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama