Říjen 2009

5. kolo

26. října 2009 v 10:16 Liga 2009/2010
Mosquitos Komárov vs. Jitřenka Praskolesy

Zápas s Jitřenkou jsme sice měli hrát doma, ale protože nám nefunguje automat domluvili jsme se, že zápas odehrajeme v Jitřence. V sestavě Dáva, Saska, Péťa, Marcel, Péla a Čurik jsme dorazili do Jitřenky něco před čtvrtou hodinou a hned jsme se šli rozházet. Domácí (i když vlastně v tohle zápase hosté) už se taky rozhazovali a tak jsme po chvilce mohli začít zápas.

Do prvních singlů nastoupil Péťa - prohra, ale vzápětí Marcel zachraňuje výhrou. Jako další nastoupil Čurik - výhra, bohužel Saska - prohra. Stav je zatím vyrovnaný 2:2.

Druhé singly už jsme zvládli lépe. Péťa - výhra, Marcel - prohra, Čurik a Saska - oba výhra. Jitřence jsme tedy odskočili na rozdíl dvou bodů a čekali nás čtyřhry, které podle dosavadního vývoje zápasu budou zřejmě hodně důležité.

Páry 301DO jsme začali ve složení Péťa s Čurikem - výhra, ale Saska s Marcelem - prohra. Péťa s Čurikem šli tedy na rozhodující zápas a vyhráli ho. První páry jsme zvládli úspěšně a jdeme na cricket. Cricket hrajeme ve složení Saska s Péťou - výhra, ale Marcel s Čurikem - prohra. Opět tedy hrajeme třetí rozhodující leg, který jsme i tentokrát vyhráli. Vítězstvím v obou čtyřhrách zvyšujeme skóre na 7:3.

Ve třetí sérii Péťa výhrou zvyšuje skóre, ale vzápětí střídající Péla bohužel prohrává. Pak ovšem Čurik svojí výhrou zajišťuje v dnešním zápase minimálně remízu a čekáme kdo udělá vítězný bod. Střídající Dáva ještě první "matchdart" neproměňuje a skóre je 9:5.

Jdeme tedy do poslední série, kterou zahajují Péťa a Marcel - oba hrají na tři legy, ale jako první končí vítězně Marcel a zajišťuje nám celkové vítězství, vzápětí i Péťa končí vítězně. Poslední dva zápasy hrají Čurik a Dáva - oba bohužel prohrávají, ale nic na tom nemění, že tento zápas vyhráváme. Konečné skóre je 11:7.

Body: Péťa 4b., Čurik 3,5b., Marcel 2b., Saska 1,5b., Péla 0b., Dáva 0b.

4. kolo

12. října 2009 v 11:06 Liga 2009/2010
DC Blueberry vs. Mosquitos Komárov

Na zápas s Blueberry jsme se sešli opět v plné sestavě. Zápas byl domluven na třetí hodinu a tak jsme do Řevnic vyrazili dvěma auty chvíli po druhý. Domácí už na nás čekali a pilně se rozhazovali. Na nic jsme nečekali a šli jsme se taky rozházet. Po chvilce se mohlo začít.

Do první série nastoupili Čurik, Dáňa, Marcel a Saska - všichni prohráli. Začátek byl teda katastrofální.

Sestava ve druhé sérii zůstala stejná. Od soupeře opět dostáváme příděl, když vyhrává akorát Saska. Skóre je drtivé 7:1.

Následují čtyřhry, které hrajeme ve stejném složení jako v minulém zápase. Jako první nastoupili na 501DO Saska s Dáňou a bohužel prohrávají. Druhé páry ale vyhrávají Péťa s Marcelem a tak hrají rozhodující zápas, který bohužel prohrávají.
V cricketu jsme nijak zvlášť neodporovali a obě dvojice Marcel s Dáňou i Saska s Péťou prohrávají.

Na zbývající singly Péla střídá Sasku a Dáva střídá Marcela. Bohužel oba nově střídající hned prohrávají a o zápase už je rozhodnuto. Skóre ještě snižují svými výhrami Dáňa i Čurik. Skóre už je 11:3.

Poslední sérii už dohráváme jen z povinnosti a snažíme se zmírnit dnešní výprask - to se daří bohužel jenom Čurikovi. Dáňa, Péla i Dáva prohrávají. Konečné skóre je 14:4.

Body: Čurik 2b., Dáňa 1b., Saska 1b., Marcel 0b., Péťa 0b., Dáva 0b., Péla 0b.

3. kolo

5. října 2009 v 14:58 Liga 2009/2010
Mosquitos Komárov vs. DC Devils BKL

Začátek prvního ligového zápasu na domácí půdě jsme si domluvili již od 14.00 hodin. Protože máme zatím jenom jeden hrací automat, dohodli jsme se že budeme hrát 301 DO. Hosté přijeli ještě s předstihem a věděli proč - těsně před jejich příjezdem přestal automat fungovat což začátek zápasu posunulo. Naštěstí se problém vyřešil a mohli jsme začít. První zápas doma jsme nechtěli podcenit a tak jsme se sešli v plné sestavě.

Do prvních singlů nastoupili Dáňa (výhra), Marcel (prohra), Péla - první ligový zápas za Mosquitos (výhra) a Dáva (taky výhra). Začátek nám vyšel a ujímáme se vedení 3:1.

Dálší singly: Dáňa (výhra), Marcel (prohra), Péla (výhra) a střídající Čurik - vůbec první zápas za Mosquitos (výhra). Před párama vedeme už 6:2.

První páry 301DO zahajují bráchové Péťa s Marcelem (výhra), druhá dvojice Saska s Dáňou (taky výhra) a bod je náš. Druhé páry Cricket začínají Marcel s Dáňou (výhra), pokračují Péťa se Saskou (taky výhra). Obě čtyřhry se povedly na výbornou a zvyšujeme skóre na 8:2.

V předposledních singlech už můžeme rozhodnout - stačí nám dvě výhry. Jako první nastupuje Dáňa a opět vyhrává, další na řadu jde Marcel - konečně taky vyhrává a tím rozhoduje zápas. Potom nastupuje Péla a pouští poslední bod hostům. Tyto singly uzavírá Čurik výhrou. Stav je 11:3 a to znamená, že Mosquitos získávají své první body.

Poslední singly už dohráváme v naprosté pohodě - začíná výhrou dnes stoprocentní Dáňa, Péťa přidává další bod, Saska rovněž zvyšuje skóre a posledním zápasem ještě upravuje stav Dáva svojí výhrou na konečných 15:3.

Body: Dáňa 4,5b., Čurik 2b., Péla 2b., Dáva 2b., Marcel 1,5b., Saska 1,5b., Péťa 1,5b.