1. kolo

7. září 2009 v 18:42 |  Liga 2009/2010
Eldorádo Jarov vs. Mosquitos Komárov

Na první ligový zápas jsme vyrazili do Jarova v sestavě Dáva, Saska, Dáňa, Péťa a Péla (ten sice ještě neměl hotovou registraci, ale jel nás psychicky podpořit). Začátek zápasu byl dle rozpisu od 18.00 hod. - přijeli jsme o něco dřív, chvilku jsme se rozházeli a šli jsme na to.

Jako první nastoupili do zápasu Dáňa a Dáva, ale bohužel oba prohráli a domácí rázem vedou 2:0. Pak nastoupili Péťa a Saska a oba svými výhrami srovnávají skóre. To nás povzbudilo a dalšími třemi výhrami v řadě (Saska, Dáňa a Péťa) se ujímáme vedení 5:2. Poslední zápas před dvojičkami bohužel ještě Dáva prohrál a tak hosté snižují na 5:3.

Do párů nastoupili jak na cricket tak na 501 Dáva s Dáňou a Saska s Péťou. Nejdříve je na řadě 501 - Péťa se Saskou prohrávají, ale Dáva s Dáňou vyhrávají a tak hrajou rozhodující leg ve kterém bohužel prohráli. To samé se stává i v cricketu akorát rozhodující leg si tentokrát zahráli Péťa se Saskou. A tak domácí dvěma výhrami v párech srovnávají skóre na 5:5.

Začínáme tedy zase od nuly. Jako první nastupuje Péťa - vyhrává a jdeme do vedení. Vzápětí bohužel Saska prohrává a domácí opět srovnávají. Další tři prohry v řadě (Dáňa a 2x Dáva) nám bohužel vzali šanci na celkovou výhru, ale ve hře je ještě bod za remízu. Naději ještě stále drží svou výhrou Saska. Dáňa hraje poslední zápas, který vyústil až do třetího legu, bohužel šťastnější jsou domácí. Mosquitos tedy prohrávají 10:8.

Body: Péťa 4b., Saska 3b., Dáňa 1b., Dáva 0b.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kopeczek Kopeczek | 7. září 2009 v 22:56 | Reagovat

Jste sračky, ale příště se mnou to bude o něčem jiném! Šipce zdar, pozdravujte Pélu :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama