14. kolo

25. května 2009 v 9:30 |  Liga 2008/2009
Eldorádo Jarov vs. Mosquitos Komárov


Zápas s Eldorádem jsme po domluvě posunuli o půl hoďky. Ve skutečnosti jsme ale přijeli do Eldoráda ještě o čtvrt hoďky déle, protože nás zlákalo hezké počasí atak jsme si udělali okružní jízdu nad Berounem. Domácí nás už netrpělivě vyhlíželi tak jsme opustili berounská panoramata a vyrazili rovnou do jarovské hospůdky. Domácí se už na nás připravovali rozhazováním u terčů a tak jsme si v klidu dali pivko a šli jsme se taky rozházet. Abychom domácí trošku psychicky rozhodili, hodil si Péťa při rozhazování šedesátkové bingo. Rozhazování jsme nějak zvlášť dlouho neprotahovali a vlítli hned do zápasu v sestavě - Marcel, Dáňa, Saska, Péťa a střídající Dáva.

Jako první nastoupil Marcel (prohra) a Dáňa (výhra). První sérii zakončili výhrou ještě Saska a Péťa. Nástup byl celkem dobrej, ale chtělo to potvrdit ještě čtyřhrou. Marcel s Dáňou začali čtyřhru vítězným legem, ale pak nechali domácí srovnat. Naštěstí rozhodující leg také vyhráli a po dlouhé době spolu vítězí ve čtyřhře. Stav je tedy 4:1 pro Mosquitos a takový začátek jsme ani nečekali.

V další sérii Dáňa zvyšuje naše vedení už na rozdíl čtyř bodů. Pak ale přišla naše smolná chvilka kdy jsme nechali domácí srovnat stav zápasu prohrami Sasky, Péti i Marcela a navíc ještě také prohrou v cricketu, který dnes Saskovi a Péťovi opravdu nešel. Stav zápasu je tedy vyrovnaný 5:5 a rozhodne poslední série.

Do poslední sérii jsme vstoupili šťastněji a Péťovo výhrou se opět ujímáme vedení, vzápětí ale bohužel Saska prohrává a je opět vyrovnáno. Pak nastupuje Marcel a svojí výhrou nám zaručuje bod. Poslední zápas, který hraje Dáňa rozhodne o tom zda si odvezeme z Jarova jeden nebo dva body, bohužel domácí také nechtěli přijít zkrátka a tak se o dva body s nimi spravedlivě dělíme. Zápas končí celkovým výsledkem 7:7 a o vyrovnanosti svědčí i rovnost v legách 17:17. Eldorádu jsme tedy domácí prohru neoplatili, ale i tak jedeme z Jarova spokojeni s bodíkem.

Body: Dáňa 2,5b., Péťa 2b., Marcel 1,5b., Saska 1b., Dáva 0b.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama