Květen 2009

14. kolo

25. května 2009 v 9:30 Liga 2008/2009
Eldorádo Jarov vs. Mosquitos Komárov


Zápas s Eldorádem jsme po domluvě posunuli o půl hoďky. Ve skutečnosti jsme ale přijeli do Eldoráda ještě o čtvrt hoďky déle, protože nás zlákalo hezké počasí atak jsme si udělali okružní jízdu nad Berounem. Domácí nás už netrpělivě vyhlíželi tak jsme opustili berounská panoramata a vyrazili rovnou do jarovské hospůdky. Domácí se už na nás připravovali rozhazováním u terčů a tak jsme si v klidu dali pivko a šli jsme se taky rozházet. Abychom domácí trošku psychicky rozhodili, hodil si Péťa při rozhazování šedesátkové bingo. Rozhazování jsme nějak zvlášť dlouho neprotahovali a vlítli hned do zápasu v sestavě - Marcel, Dáňa, Saska, Péťa a střídající Dáva.

Jako první nastoupil Marcel (prohra) a Dáňa (výhra). První sérii zakončili výhrou ještě Saska a Péťa. Nástup byl celkem dobrej, ale chtělo to potvrdit ještě čtyřhrou. Marcel s Dáňou začali čtyřhru vítězným legem, ale pak nechali domácí srovnat. Naštěstí rozhodující leg také vyhráli a po dlouhé době spolu vítězí ve čtyřhře. Stav je tedy 4:1 pro Mosquitos a takový začátek jsme ani nečekali.

V další sérii Dáňa zvyšuje naše vedení už na rozdíl čtyř bodů. Pak ale přišla naše smolná chvilka kdy jsme nechali domácí srovnat stav zápasu prohrami Sasky, Péti i Marcela a navíc ještě také prohrou v cricketu, který dnes Saskovi a Péťovi opravdu nešel. Stav zápasu je tedy vyrovnaný 5:5 a rozhodne poslední série.

Do poslední sérii jsme vstoupili šťastněji a Péťovo výhrou se opět ujímáme vedení, vzápětí ale bohužel Saska prohrává a je opět vyrovnáno. Pak nastupuje Marcel a svojí výhrou nám zaručuje bod. Poslední zápas, který hraje Dáňa rozhodne o tom zda si odvezeme z Jarova jeden nebo dva body, bohužel domácí také nechtěli přijít zkrátka a tak se o dva body s nimi spravedlivě dělíme. Zápas končí celkovým výsledkem 7:7 a o vyrovnanosti svědčí i rovnost v legách 17:17. Eldorádu jsme tedy domácí prohru neoplatili, ale i tak jedeme z Jarova spokojeni s bodíkem.

Body: Dáňa 2,5b., Péťa 2b., Marcel 1,5b., Saska 1b., Dáva 0b.

13. kolo

25. května 2009 v 9:29 Liga 2008/2009
Mosquitos Komárov vs. ŠK Pavon Hořovice


3:11

12. kolo

4. května 2009 v 11:12 Liga 2008/2009
DC Jitřenka Praskolesy - Mosquitos Komárov

Zápas s Jitřenkou jsme po dohodě o týden odložili. Jelikož je Jitřenka posledním týmem v tabulce a doma jsme je jednoznačně přehráli, čekali jsme že si z Praskoles nějaké ty body odvezeme.

Na úvodní sérii nastupují Marcel, Saska, Péťa (výhra) a Dáva (prohra). Vedeme tedy 3:1 a následuje čtyřhra, do které jdou Dáňa s Marcelem - první leg vyhrávají, ale pak se nějak nemůžou sejít a vždycky tam někdo visí a tak nechávají domácí snížit na 3:2.

Ve druhé sérii máme dvě změny - Dáňa střídá Dávu a Kóša střídá Péťu. Oba dva střídající využili svoje šance a podpořeni Saskou a Marcelem vyhráváme všechny zápasy. Skóre před cricketem je 7:2 a bodík máme jistej. Do cricketu nastupujou opět Saska s Péťou a výhrou zaručují Mosquitos dva body do tabulky.

V poslední sérii ještě Saska nechal domácí snížit, ale Kóša, Marcel a zpět střídající Dáva vyhrávají a upravují skóre na konečných 11:3 pro Mosquitos.

Body: Marcel 3b., Saska 2,5b., Kóša 2b., Péťa 1,5b., Dáňa 1b., Dáva 1b.