Březen 2009

10. kolo

31. března 2009 v 8:45 Liga 2008/2009
Mosquitos Komárov vs. Restart Brátovci

Zápas s vedoucím družstvem tabulky Restart Brátovci jsme hráli v klasický nedělní čas od 14.00 hod. Předem jsme tušili že naše výkony dnes nebudou ty z nejlepších, protože jsme v sobotu zapíjeli narození Marcelova syna - tímto ještě jednou gratuluji a doufám, že z něj vyroste další šipkař.

No a teď k samotnýmu zápasu. V první sérii nastoupili Dáva a Dáňa, kteří bohužel svoje zápasy prohráli, ale naštěstí to zachraňují Marcel a Saska. Skóre je tedy vyrovnané a následuje čtyřhra, do které jdou Marcel s Dáňou - bohužel prohráli a tak se hosté ujímají vedení 2:3.

Do další série jdeme s jednou změnou když Dáva pouští do hry Kóšu, který ovšem taky prohrává, ani zbytek ho nepodržel a všichni prohrávají. Hosté se jednoznačně ujali vedení a o vítězi je skoro rozhodnuto, stav je 2:7. Následuje cricket do kterého jdou Saska a Péťa - bohužel další prohra.

Do čtvrté série se vrací Dáva a opět prohrává, Dáňa a Marcel taky, akorát poslední Péťa střídá Sasku a svojí výhrou upravuje skóre na konečných 3:11. Tento zápas se nám opravdu nepoved. Hosté předvedli velmi dobrý výkon a nám tak trochu chyběla koncovka. No nic jedeme dál snad to vyjde příště.

Body: Marcel 1b., Saska 1b., Péťa 1b., Dáňa 0b., Dáva 0b., Kóša 0b.

9. kolo

31. března 2009 v 8:44 Liga 2008/2009
Bowling A team UNINO vs. Mosquitos Komárov

Dohrávku s UNINEM jsme si domluvili na pátek 03.04.2009 od 18.00 hod. V pěti členné sestavě - Dáňa, Kóša, Péťa, Saska a Dáva jsme dorazili do Žebráku něco před šestou kde nás už hosté čekali a poctivě se rozhazovali. Na nic jsme nečekali a šli jsme se taky rozházet. Podpořeni fanoušky z "Cannabisu 666" jsme tedy mohli začít zápas.

Jako první nastoupili Dáňa a Kóša, ale vstup do zápasu se nepovedl a rázem prohráváme 2:0. Na další zápasy nastupují Péťa a Saska - oba vítězí a srovnávají tím skóre na 2:2. Následuje čtyřhra, do které nastupují Dáňa s Kóšou - bohužel po velkém boji prohrávají a pouští domácí do vedení.

Do další série jdeme ve stejném složení - ani domácí nestřídají, protože jsou pouze čtyři. Zahajuje Kóša a bohužel nechává domácí zvýšit vedení už o dva body. Další body v této sérii už ale nepouštíme a Péťovo, Saskovo a Dáňovo vítězstvím jdeme do vedení 5:4. Jako další je na řadě cricket, do kterého jako vždy nastupují Péťa se Saskou. Rozhoz na střed určil naší výhodu začátku což je často velká výhoda obzvlášť v cricketu - to se také potvrzuje když si každé družstvo drží svoje podání a my tím pádem vítězíme.

Před poslední sérií tedy vedeme o dva body a vypadá to, že nás bodový zisk nemine, ale samozřejmě že stát se může všechno. Jako první nastupuje tedy Péťa, ale bohužel prohrává a hosté nebezpečně snižují skóre, naštěstí v zápětí dohrává Saska a opět navyšuje skóre o dva body a navíc nám k celkovému vítězství stačí vyhrát jeden z posledních dvou zápasů. Do hry nastupují Dáňa a střídající Dáva - oba vyhrávají první leg a vypadá to opravdu nadějně - bohužel ale druhý leg oba zase shodně prohrávají - je to drama až do konce. Teď už nevím, který z nich dohrál první - důležité je že jeden z nich vítězí a je to Dáňa, který nakonec rozhodl, že si Mosquitos odvážejí z UNINA cenné dva body a oplácejí tak domácím porážku na jejich domácí půdě. Na závěr bych ještě chtěl poděkovat za mohutnou podporu fanoušků z "Cannabisu 666" čímž nám vytvořili téměř domácí atmosféru a byli tím jak se říká ve fotbale dvanáctým hráčem na hřišti.

Body: Saska 3,5b., Péťa 2,5b., Dáňa 2b., Kóša 0b., Dáva 0b.

8. kolo

9. března 2009 v 10:40 Liga 2008/2009
Mosquitos Komárov vs. Cannabis 666


Zápas s "Cannabisem" jsme odložili až na sobotu 07.03.2009. Konečně taky klucí přijeli "Na Růžek" okouknout naše domácí prostředí - my to jejich známe jak vlastní boty. Začátek zápasu jsme si domluvili v netradiční čas a to přesně v poledne - no holt to bude dneska šichta.

Do první série jdeme v sestavě: Péťa, Marcel, Dáňa a Saska. Úvod zápasu se nám celkem poved, když prohrává akorát Marcel. Následuje čtyřhra, do který nastupujou Marcel s Dáňou - bohužel soupeř jim nedal šanci a tak hosté snižujou stav na 3:2.

Ve druhý sérii měníme sestavu - Saska pouští do hry Dávu, ale ten bohužel prohrává, taky Marcel ztrácí body, naštěstí Dáňa a Péťa vyhrávaj a tak stále držíme vedení i když těsné 5:4. Následuje cricket do kterého jdou jako vždy Saska a Péťa - hodně vyrovnaná hra na tři legy končí šťastně pro nás - před poslední sérií zvyšujeme stav na 6:4 a z posledních čtyř zápasů nám k celkové výhře stačí vyhrát dva.

Jako první nastupujou bráchové - první končí Péťa a svým bodem zajišťuje Mosquitos minimálně plichtu, po chvilce dohazuje svojí poslední vítěznou šipku i Marcel a výhra je doma. Na zbylé dva zápasy jdou Dáňa a Kóša a oba svojí výhrou upravují skóre na konečných 10:4. Hodně vyhecovanej a napínavej zápas končí výhrou - doufám, že příští zápas v Uninu taky zvládneme a konečně se odrazíme od dna tabulky.

Body: Péťa 3,5b., Dáňa 3b., Saska 1,5b., Kóša 1b., Marcel 1b., Dáva 0b.