9. kolo

31. března 2009 v 8:44 |  Liga 2008/2009
Bowling A team UNINO vs. Mosquitos Komárov

Dohrávku s UNINEM jsme si domluvili na pátek 03.04.2009 od 18.00 hod. V pěti členné sestavě - Dáňa, Kóša, Péťa, Saska a Dáva jsme dorazili do Žebráku něco před šestou kde nás už hosté čekali a poctivě se rozhazovali. Na nic jsme nečekali a šli jsme se taky rozházet. Podpořeni fanoušky z "Cannabisu 666" jsme tedy mohli začít zápas.

Jako první nastoupili Dáňa a Kóša, ale vstup do zápasu se nepovedl a rázem prohráváme 2:0. Na další zápasy nastupují Péťa a Saska - oba vítězí a srovnávají tím skóre na 2:2. Následuje čtyřhra, do které nastupují Dáňa s Kóšou - bohužel po velkém boji prohrávají a pouští domácí do vedení.

Do další série jdeme ve stejném složení - ani domácí nestřídají, protože jsou pouze čtyři. Zahajuje Kóša a bohužel nechává domácí zvýšit vedení už o dva body. Další body v této sérii už ale nepouštíme a Péťovo, Saskovo a Dáňovo vítězstvím jdeme do vedení 5:4. Jako další je na řadě cricket, do kterého jako vždy nastupují Péťa se Saskou. Rozhoz na střed určil naší výhodu začátku což je často velká výhoda obzvlášť v cricketu - to se také potvrzuje když si každé družstvo drží svoje podání a my tím pádem vítězíme.

Před poslední sérií tedy vedeme o dva body a vypadá to, že nás bodový zisk nemine, ale samozřejmě že stát se může všechno. Jako první nastupuje tedy Péťa, ale bohužel prohrává a hosté nebezpečně snižují skóre, naštěstí v zápětí dohrává Saska a opět navyšuje skóre o dva body a navíc nám k celkovému vítězství stačí vyhrát jeden z posledních dvou zápasů. Do hry nastupují Dáňa a střídající Dáva - oba vyhrávají první leg a vypadá to opravdu nadějně - bohužel ale druhý leg oba zase shodně prohrávají - je to drama až do konce. Teď už nevím, který z nich dohrál první - důležité je že jeden z nich vítězí a je to Dáňa, který nakonec rozhodl, že si Mosquitos odvážejí z UNINA cenné dva body a oplácejí tak domácím porážku na jejich domácí půdě. Na závěr bych ještě chtěl poděkovat za mohutnou podporu fanoušků z "Cannabisu 666" čímž nám vytvořili téměř domácí atmosféru a byli tím jak se říká ve fotbale dvanáctým hráčem na hřišti.

Body: Saska 3,5b., Péťa 2,5b., Dáňa 2b., Kóša 0b., Dáva 0b.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Saska Saska | 7. dubna 2009 v 20:08 | Reagovat

Ba ne,byli 666tým hráčem

2 spartan spartan | E-mail | Web | 9. dubna 2009 v 6:09 | Reagovat

Mno byl to mač jak kua a náš mazánek hrál pěkně...A ta družba od 666 byla brá...To se musí zapít..SPARTA 4EVER..:-))

3 Saska Saska | 28. dubna 2009 v 16:33 | Reagovat

To víš že jsme to zapily Šňéží

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama