Únor 2009

7. kolo

2. února 2009 v 11:34 Liga 2008/2009
Mosquitos Komárov - ŠK Eldorado Jarov

V neděli 01.02.2009 jsme hostili družstvo Eldorado Jarov. S tímto týmem jsme ještě neměli tu čest si zahrát atak jsme nevěděli co máme očekávat, každopádně jsme nechtěli nic podcenit. Sešli jsme se v sestavě Kóša, Marcel, Péťa, Saska a Dáva.

První série skončila nerozhodně když body dělají Kóša a Saska, bohužel Marcel i Péťa prohrávají. Následuje čtyřhra, do které nastupují Kóša s Marcelem. V dramatickém třílegovém boji ve kterém se Marcel blýskl vhozeným bingem a zavřením na 150, bohužel i tak prohráváme. Hosté tedy vedou 3:2.

Další série je opět remízová - bodují Péťa a Saska - Marcel a Kóša prohrávají. Hosté tedy pořád vedou o jeden bod a následuje cricket, do kterého tradičně nastupují Péťa se Saskou. Bohužel dneska to moc nesedlo (hlavně Péťovi) a hosté získávají další velmi důležitý bod a zvyšují skóre na 6:4.

Do poslední série nastupujeme za nepříznivého stavu a k celkovému vítězství musíme získat plný počet bodů. Hned první dva zápasy do kterých nastupuje Kóša a Marcel rozhodují o vítězi a nic na tom nemění Péťovo i Dávovo výhra. Hosté tedy vítězí 8:6.

Body: Saska 2b., Péťa 2b., Dáva 1b., Kóša 1b., Marcel 0b.