6. kolo

26. ledna 2009 v 10:42 |  Liga 2008/2009
ŠK Pavon - Mosquitos Komárov

Odložený zápas s Pavonem jsme dohrávali v sobotu 24.01.2009. V sestavě Saska, Péťa, Marcel, Dáňa, Kóša a Dáva jsme vyrazili do Hořovic odehrát šestý ligový zápas. Domácí se sešli v silné sestavě - Kebrdle, Elgr, Kašša a Černohorský a tak jsme tušili, že nebude jednoduché si odvézt nějaký ten bod.

První sérii jsme nezačali vůbec špatně - Marcel sice v opatrném zápase s Kebrdlem prohrává, ovšem Péťovi to sedlo a výhrou nad Elgrem srovnává. Dáňa po velkém boji překvapivě poráží Kaššu, ale Saska v nevydařeném zápase proti Černohorskému nechává domácí srovnat stav na 2:2. Následuje čtyřhra, která rozhodne o průběžném vedení. Za domácí nastupuje Kašša-Černohorský proti Marcelovi s Dáňou - bohužel zápas jsme nezvládli a domácí ve třech lezích vítězí.

V další sérii jsme udělali jednu změnu, když Saska pustil do hry Kóšu. Nejdřív ještě ale nechávají Péťa i Dáňa body domácím, když oba prohrávají smolně ve třech lezích. Střídající Kóša nastupuje rovnou do velmi těžkého zápasu proti Kaššovi a bohužel také prohrává. Jediný Marcel získává bod nad Černohorským. A tak stav před cricketem je už celkem nepříznivý 6:3.

Do cricketu nastupuje Saska s Péťou proti Elgrovi s Kebrdlem - domácí získali výhodu první šipky, ale i přesto byla hra velice vyrovnaná. Rozhodovalo se do poslední šipky - obě družstva měla připsána stejně bodů a chyběli už jen středy. Díky výhodě začátku jako první vyplnili všechna pole domácí a asi v tu chvíli měla hra skončit a domácí získat leg, automat ovšem nechal ještě dokončit stejné kolo i nás a vyplněním středů hra skončila remízou - což se jentak nevidí. Po delší dohodě jsme tedy jako na začátku házeli na střed a vyhráli. Další leg byl také velmi vyrovnaný a prakticky se také rozhodovalo do poslední šipky - domácí sice měli připsáno více bodů, ale jako poslední jim chyběli středy, které ne a ne trefit, díky tomu jsme si na středy připsali a hru vyhráli. Průběžný stav jsme tedy po infarktovém cricketu snížili na 6:4.

V poslední sérii by jsme museli k celkovému vítězství všechny zbývající zápasy vyhrát a k remíze chybovat jenom v jednom. Jako první nastoupil Dáňa proti Kebrdlemu, ale i když bojaval stejně to nestačilo. Zbývá nám tedy už jen remíza. Jako další nastoupil Kóša proti Elgrovi, ale bohužel také prohrává a už je jasné že si z Pavonu žádné body nepřivezeme. Další zápas hraje Dáva, který vystřídal za Marcela, ale proti Kaššovi je také neúspěšný. Posledním zápasem ještě upravil Péťa svou výhrou nad Černohorským celkové skóre na konečných 9:5.

Body: Péťa 2,5b., Marcel 1b., Dáňa 1b., Saska 0,5b., Kóša 0b., Dáva 0b.

V příštím zápase přivítáme doma Eldorádo Jarov a ukončíme první polovinu sezóny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Saska Saska | 27. ledna 2009 v 20:27 | Reagovat

Víc trénovat kluci a ne jako Lukáš Košik, který jde v úterý raději na pivo a ve středu ,kdy bychom si mohli jet zlepšit mušku na turnaj,řekl:  "BUDU SE LÉČIT" To hovoří o čem? O tom ,že náš hráč raději chlastá.Obávám se ,že si příští zápas odpočine a hodí si maximálně jednu hru.Když se ovšem dostaví

2 Krawicz Krawicz | 28. ledna 2009 v 7:36 | Reagovat

Budeš muset vybírat pokuty kapitáne. Nejlépe v tekuté formě :-)

3 Saska Saska | 28. ledna 2009 v 19:50 | Reagovat

To je dobrey nápad,akorát Lukáš Košik by se nedoplatil,je nezaměstnanej,ale bohatej.Třeba šoupne těch sedum sudů

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama