4. kolo

15. prosince 2008 v 10:37 |  Liga 2008/2009
ŠK Dobráci - Mosquitos Komárov

S "Dobráky" jsme si domluvili zápas už na sobotu od 15.00 hod. V sestavě Saska, Dáva, Péťa, Kóša, Dáňa a Fidži jsme vyrazili do Nového domu.

Bez žádného velkého rozhazování jsme vlítli rovnou do zápasu. První série dopadla nerozhodně Dáňa a Péťa vyhrávají, Dáva a Saska prohrávají. Následuje čtyřhra, do které nastupují Dáňa s Kóšou - první leg sice prohráli, ale naštěstí se vzpamatovali a zápas ještě otočili. Stav je 2:3 pro Mosquitos.

V další sérii zvyšujeme vedení když prohrává akorát Dáňa - Kóša, Péťa i Saska vyhrávají. Do cricketu nastupují jako vždy Saska s Péťou a ikdyž se hra moc nedaří přece jen vyhrávají. Skóre už je tedy 3:7 pro Mosquitos a bod do tabulky už máme jistý.

V poslední sérii nám tedy k celkovému vítězství stačí vyhrát jeden zápas. Zbytečně nic nedramatizujeme a hned prvním zápasem, který zvládl Péťa, získáváme osmý bod. V zápětí ještě zvyšují skóre Saska i Dáňa. V posledním zápase ještě nechal Dáva domácí snížit skóre na konečných 4:10, ale nic na tom nemění že Mosquitos v letošní sezóně poprvé vyhrávají a to navíc na hřišti soupeře.

Body: Péťa 3,5b., Saska 2,5b., Dáňa 2,5b., Kóša 1,5b., Dáva 0b.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama