Prosinec 2008

4. kolo

15. prosince 2008 v 10:37 Liga 2008/2009
ŠK Dobráci - Mosquitos Komárov

S "Dobráky" jsme si domluvili zápas už na sobotu od 15.00 hod. V sestavě Saska, Dáva, Péťa, Kóša, Dáňa a Fidži jsme vyrazili do Nového domu.

Bez žádného velkého rozhazování jsme vlítli rovnou do zápasu. První série dopadla nerozhodně Dáňa a Péťa vyhrávají, Dáva a Saska prohrávají. Následuje čtyřhra, do které nastupují Dáňa s Kóšou - první leg sice prohráli, ale naštěstí se vzpamatovali a zápas ještě otočili. Stav je 2:3 pro Mosquitos.

V další sérii zvyšujeme vedení když prohrává akorát Dáňa - Kóša, Péťa i Saska vyhrávají. Do cricketu nastupují jako vždy Saska s Péťou a ikdyž se hra moc nedaří přece jen vyhrávají. Skóre už je tedy 3:7 pro Mosquitos a bod do tabulky už máme jistý.

V poslední sérii nám tedy k celkovému vítězství stačí vyhrát jeden zápas. Zbytečně nic nedramatizujeme a hned prvním zápasem, který zvládl Péťa, získáváme osmý bod. V zápětí ještě zvyšují skóre Saska i Dáňa. V posledním zápase ještě nechal Dáva domácí snížit skóre na konečných 4:10, ale nic na tom nemění že Mosquitos v letošní sezóně poprvé vyhrávají a to navíc na hřišti soupeře.

Body: Péťa 3,5b., Saska 2,5b., Dáňa 2,5b., Kóša 1,5b., Dáva 0b.

3. kolo

8. prosince 2008 v 10:07 Liga 2008/2009
ŠK Restart Brátovci vs. Mosquitos Komárov

Na zápas třetího kola jsme vyrazili do Křivoklátu v sestavě - Saska, Marcel, Kroupa, Péťa a Dáva. Čekali jsme těžký zápas, protože domácí dosud neprohráli a loni skončili v tabulce na druhém místě.

Začátek zápasu je vyrovnaný Marcel a Saska vyhrávají - Kroupa a Péťa prohrávají. Stav před čtyřhrou je 2:2. Do čtyřhry nastoupili Marcel s Kroupou - domácím nedávají šanci a zvyšují na 2:3 pro Mosquitos.

Další sérií ovšem domácí otáčí skóre, když vyhrává akorát Saska - Kroupa, Marcel i Péťa prohrávají. Stav je tedy 5:4 pro domácí. Následuje cricket do kterého se pouští Saska s Péťou a také domácím nedávají žádnou šanci a celkově tedy srovnávají stav na 5:5.

Do poslední série nastupuje jako první Péťa, bohužel prohrává, ovšem pak nastupuje Saska a opět srovnává skóre na 6:6. Jako další jde na řadu Kroupa a teď už se bude lámat chleba - bohužel prohrává i když si první leg vzal. Bod za remízu ještě může zachránit Marcel, ale taky prohrává a Mosquitos odjíždí z Křivoklátu bez bodu.

Body: Saska 3,5b., Marcel 1,5b., Kroupa 0,5b., Péťa 0,5b.