1. kolo

10. listopadu 2008 v 10:17 |  Liga 2008/2009
Cannabis 666 vs. Mosquitos Komárov


Tak tu máme naši další šipkařskou sezónu - s ustálenou sestavou jsme se tentokrát přihlásili do Oblastní Hořovické ligy, v níž hraje celkem 8 týmů (viz. tabulka).

Na první ligový zápas jsme si zajeli na námi dobře známé místo do Žebráku k Vosovi. S místníma "pašákama" jsme se domluvili, že zápas odehrajeme na místo neděle už ve středu.

Ve čtyřčlenné sestavě (kapitán Saska, Kroupa, Dáva a Péťa) jsme do zápasu nevstoupili moc dobře - první dva zápasy prohrávají jak Kroupa tak i Dáva. Naštěstí svými výhrami srovnávají Saska i Péťa. První čtyřhra v podání Kroupy a Dávy tedy rozhodne kdo půjde do vedení - bohužel pro nás jsou to domácí.

Další čtyři singly jsou opět nerozhodné - Kroupa a Saska vyhrávají, Dáva a Péťa prohrávají. Domácí tedy vedou stále o jeden bod, který ovšem v zápětí získáváme v cricketu zásluhou Sasky a Péti.

Poslední čtyři singly jsou hodně napínavé a taky trošku nervózní - jde o všechno. Vlítli jsme do toho po hlavě a dvěmi výhrami, které zařídili Saska a Péťa máme slušně nakročeno k celkové výhře. Remízu tedy máme jistou a k celkové výhře nám stačí z posledních dvou zápasů jeden vyhrát. Nejdřív dohrál Dáva, ale bohužel ještě nechal domácí snížit skóre. Jako poslední nastoupil Kroupa, který prvním vyhrávajícím legem uklidňuje Mosquitos, bohužel soupeř zabojoval a zápas otočil ke svému prospěchu a Mosquitos nakonec celkově remizují 7:7.

Body: Saska 3,5b., Péťa 2,5b., Kroupa 1b., Dáva 0b.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Saska Saska | 10. listopadu 2008 v 19:13 | Reagovat

No nic moc,ale na tu bídu dobrý.Trochu potrénovat a bude.Teď

hlavně neprohrát s Uninem.To by mě fakt sralo.A jako obvykle Péťo,zase dobrej článek

2 Krawicz Krawicz | 11. listopadu 2008 v 8:05 | Reagovat

Dík. No jo teď máme 14 dní čas takže můžeme trénovat :-)

3 Saska Saska | 17. listopadu 2008 v 21:05 | Reagovat

To můžem,ale namáme na čem.Roman řikal že do konce týdne

bude bedna fachat a daj tam ještě jednu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama