28.kolo Mosquitos Komárov - Pohoda Plzeň

19. května 2008 v 12:05 | Krawicz |  Liga 2007/2008
V posledním zápase ligy jsme hostili Na Růžku družstvo Pohodářů z Plzně. Zápas jsme si domluvili už na sobotu. Pro nás velmi důležitý zápas, ve kterém nám šlo o třetí místo v tabulce jsme chtěli každopádně vyhrát a rozhodnout tak o svém umístění sami a nečekat až jak dopadne zápas Kalašnikovců, kteří jsou za námi pouze o bod.
Do zápasu jsme ale nevstoupili zrovna nejlépe - v první sérii jsme vyhráli pouze jeden zápas a to zásluhou Marcela. Saska, Péťa i Kóša svoje zápasy prohrávají. Následující zápas nás tedy čeká čtyřhra, do které nastupují Saska s Péťou. Dle našich zkušeností víme, že čtyřhry jsou hodně důležité a kolikrát rozhodují celé zápasy a tak do toho jdeme zodpovědně a čtyřhru vyhráváme. Stav je ale stále ještě nepříznivý 2:3.
V další sérii ovšem otáčíme stav zápasu na 6:3, když neprohráváme ani leg a nálada se rázem zlepšuje.
Ve třetí sérii si bohužel komplikujeme zápas třema prohrama, když vyhrává akorát Saska a necháváme tak Plzeň snížit na rozdíl jediného bodu. Stav zápasu je 7:6. Čeká nás opět velmi důležitá čtyřhra, do které nastupují Marcel s Kóšou - svůj zápas zvládají a Mosquitos zvyšuje na 8:6.
V poslední sérii střídáme, když Saska pouští do hry Dávu - který bohužel svůj zápas prohrává. Péťa pouští do hry Álu a ten vyhrává. Na další zápas nastupuje Marcel, který také vyhrává a zaručuje tím Mosquitos výhru. V posledním zápase ještě Kóša zvýšil skóre na konečných 11:7 a tím pádem si Mosquitos udrželi třetí místo v tabulce.
Body: Marcel 3,5b., Saska 2,5b., Kóša 2,5b., Péťa 1,5b., Ála 1b., Dáva 0b.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama