26.kolo Mosquitos Komárov - Vlčí doupě Přešín

5. května 2008 v 12:06 | Krawicz |  Liga 2007/2008
S Přešínem jsme si domluvili zápas už od 14.00 hod. a protože jsou v tabulce za námi jen o pět bodů, potřebovali jsme tento zápas vyhrát. Vzájemná bilance hrála ve prospěch hostů, kteří nás ze tří zápasů dvakrát porazili a tak jsme čekali velmi těžké utkání.
Na první singly nastoupili Saska a Dáňa, bohužel oba prohrávají a hosté se hned ujímají vedení. Naštěstí v dalších singlech Péťa s Marcelem oba vyhrávají a srovnávají skóre. O průběžném vedení tedy rozhodne čtyřhra do které nastupují Saska s Dáňou, první leg sice vyhráli, ale zápas se jim vyhrát nepodařilo a Přešín jde do vedení 2:3.
Druhou sérii začínají opět Saska a Dáňa, tentokrát se už Saskovi podařilo vyhrát, ale Dáňa prohrává. Péťa také vyhrává a srovnává stav, Marcel prohrává a hosté jdou opět do vedení.
Ve třetí sérii Saska přidává další bod, následuje ho i střídající Kóša, kterého do hry pustil Dáňa a poprvé jdeme do vedení. Péťa nechává Přešín ještě srovnat skóre, ale vzápětí Marcel opět zvyšuje na 7:6. Následuje velmi důležitá čtyřhra do které nastupují Péťa s Marcelem a s přehledem zvyšují náskok na 8:6.
V poslední sérii nám k vítězství stačí uhrát dva zápasy a tak si docela věříme. Hned první zápas Saska prohrává a dramatizuje tak utkání, trochu nás uklidnil Kóša, který svůj zápas vyhrává a přinejhorším máme jistou remízu. Na další zápas nastupuje Péťa a svým vítězství zaručuje Mosquitos celkové vítězství. Potom ještě dohrává svůj zápas Marcel, který ale prohrává a upravuje konečné skóre na 10:8. Zápas byl jak jsme předpokládali hodně těžký a do poslední chvíle vyrovnaný. Nejvíc nás trápil hostující Petr Sládek, který vyhrál všechny své zápasy.
Body: Péťa 3,5b., Marcel 2,5b., Saska 2b., Kóša 2b., Dáňa 0b., Dáva - nehrál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Saska Saska | 15. května 2008 v 18:11 | Reagovat

No konečně jsme to protrhli,teď vyhrát se Sekuriťákama a rosekat Plzeň.Takže hoši si to pěkně srovnejte v těch vašich prohulenejch palicích a zítra do toho piči kurva.Nesmíme přeci v nové lize dělat krávoviny jako tady.

Těšte se...........................................

2 Saska Saska | 15. května 2008 v 18:12 | Reagovat

Jo a Péťo,opět výbornej článek,ne nadormo seš dobrej káááápo

3 Saska Saska | 15. května 2008 v 18:14 | Reagovat

sekurit si zejtra cákne,tak ať si vezmou mytí na prdele,aby nám to tam ne.............

hahahahahahahaha

4 Saska Saska | 19. května 2008 v 17:47 | Reagovat

To si tada moc necáknul,hráli jseme jak jelitatata

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama