23.kolo Beaťáci Hořovice B - Mosquitos Komárov

7. dubna 2008 v 10:28 | Krawicz |  Liga 2007/2008
V neděli 6.4.2008 od 14.00 hod. jsme měli domluvenou dohrávku 23.kola na Kalaši s Beaťákama Hořovice B. Vyjeli jsme kolem jedný hodiny našim Barkasem (už ho fakt musíme vyfotit a dát na web) v sestavě - Saska, Kroupa, Marcel, Dáva a Péťa - na Kalaš ještě dorazil i Dáňa. I když jsou Beaťáci na posledním místě tabulky, jejich poslední výsledky znamenají stále se zlepšující výkony a tak jsme je v žádném případě nechtěli podcenit. Sotva jsme přijeli, začali jsme se hned rozhazovat. Následně se začali rozhazovat i domácí - napsali jsme zápisy a mohli začít.
Zápas se hrál na třech bednách, takže hra měla rychlý spád. Do první série nastoupili Dáňa, Péťa, Saska a Marcel - zápas prohrál akorát Péťa takže nástup jsme měli celkem dobrý, ale to už bylo kolikrát a nic to neznamenalo. Po domluvě jsme odehráli obě čtyřhry najednou. V poslední době se nám v párech moc nedařilo a kolikrát to rozhodlo zápas, takže jsme čtyřhry chtěli každopádně vyhrát. Ve složení dvojiček jsme opět trochu zaexperimentovali - Dáňa se Saskou a bráchové spolu - tentokrát to vyšlo a obě dvojičky vyhrávají bez ztráty legu. Skóre je tedy 1:5.
Ve druhé sérii jsme družstvo trošku prostřídali - Kroupa střídá Péťu a Dáva střídá Marcela. Opět jsme z této série vybojovali tři body - prohrává akorát Kroupa. Skóre už je 2:8 a vypadá to že máme nakročeno k celkové výhře.
Do třetí série se opět vrací Marcel a zvyšuje naše vedení, chybí nám už jen bod, který hned vzápětí získává Saska a zaručuje nám výhru. Další zápas vyhrává i Dáňa, bohužel Kroupa opět prohrává - dneska nemá svůj den, včera trošku popíjel a kocovina dělá svý. Skóre jsme už navýšili na 3:11 a zbytek zápasu můžeme už v pohodě dohrát.
Ve čtvrté sérii se vrací Péťa a přidává další bodík, následují ho i Dáňa a Saska. Dáva v posledním zápase ještě nechává domácí snížit skóre na konečných 4:14. Z Kalaše si tedy vezeme důležité tři bodíky do tabulky, které se nám budou hodit pro udržení třetí pozice před dotírajícím Přešínem.
Body: Dáňa 4,5b., Saska 4,5b., Marcel 2,5b., Péťa 1,5b., Dáva 1b., Kroupa 0b.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 **SPARTAN** **SPARTAN** | Web | 11. dubna 2008 v 9:29 | Reagovat

Mosquitos 4rever jen tak dál.:-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama