Duben 2008

25.kolo Vrkáčov Holoubkov B - Mosquitos Komárov

28. dubna 2008 v 8:44 | Krawicz |  Liga 2007/2008
Zápas s Holoubkovem jsme si domluvili už na sobotu odpoledne a sešli jsme se v pětičlenné sestavě. Hrálo se na třech bednách, takže se zápas hrál v rychlém tempu.
Samotný vývoj zápasu mi připomínal naše poslední utkání s Holoubkovem. Nezačali jsme vůbec špatně. Jako první nastoupili Marcel, Dáňa a Péťa a všichni vyhrávají bez ztráty legu. Pak nastoupil na svůj zápas i Saska, ale bohužel nechal domácí snížit. Čtyřhry jsme hráli obě najednou, ale jenom s poloviční úspěšností. Saska s Dáňou vyhrávají, bohužel Marcel s Péťou prohrávaj. Stav je pro nás příznivý 2:4.
Ve druhé sérii jsme nechali domácí srovnat skóre zápasu na 5:5, když bodoval akorát Péťa. V další sérii uhráváme bohužel jen jeden bod a to zásluhou Sasky. Zahrál si i Dáva, který vystřídal Péťu. Skóre už je pro nás velmi nepříznivé 8:6, na celkové vítězství musíme zbývající čtyři zápasy vyhrát všechny.
Na poslední sérii nastupují Dáňa, Saska, Marcel a Dáva. Jako první dohrává Marcel, ale bohužel prohrává, sice ještě můžeme remizovat, ale je to hodně těžké. Naději ještě drží Dáňa, který svůj zápas vyhrál, bohužel v zápětí Saska prohrává a Dáva také. Konečné skóre je tedy 11:7. Překvapení se tedy nekoná a domácí potvrzují roli lídra tabulky.
Body: Dáňa 2,5b., Péťa 2b., Saska 1,5b., Marcel 1b., Dáva 0b.

24.kolo Mosquitos Komárov - Amatéři Broumy

16. dubna 2008 v 10:19 Liga 2007/2008
Družstvo Amatéři Broumy ukončilo svoje působení v lize, jejich výsledky jsou anulovány.

23.kolo Beaťáci Hořovice B - Mosquitos Komárov

7. dubna 2008 v 10:28 | Krawicz |  Liga 2007/2008
V neděli 6.4.2008 od 14.00 hod. jsme měli domluvenou dohrávku 23.kola na Kalaši s Beaťákama Hořovice B. Vyjeli jsme kolem jedný hodiny našim Barkasem (už ho fakt musíme vyfotit a dát na web) v sestavě - Saska, Kroupa, Marcel, Dáva a Péťa - na Kalaš ještě dorazil i Dáňa. I když jsou Beaťáci na posledním místě tabulky, jejich poslední výsledky znamenají stále se zlepšující výkony a tak jsme je v žádném případě nechtěli podcenit. Sotva jsme přijeli, začali jsme se hned rozhazovat. Následně se začali rozhazovat i domácí - napsali jsme zápisy a mohli začít.
Zápas se hrál na třech bednách, takže hra měla rychlý spád. Do první série nastoupili Dáňa, Péťa, Saska a Marcel - zápas prohrál akorát Péťa takže nástup jsme měli celkem dobrý, ale to už bylo kolikrát a nic to neznamenalo. Po domluvě jsme odehráli obě čtyřhry najednou. V poslední době se nám v párech moc nedařilo a kolikrát to rozhodlo zápas, takže jsme čtyřhry chtěli každopádně vyhrát. Ve složení dvojiček jsme opět trochu zaexperimentovali - Dáňa se Saskou a bráchové spolu - tentokrát to vyšlo a obě dvojičky vyhrávají bez ztráty legu. Skóre je tedy 1:5.
Ve druhé sérii jsme družstvo trošku prostřídali - Kroupa střídá Péťu a Dáva střídá Marcela. Opět jsme z této série vybojovali tři body - prohrává akorát Kroupa. Skóre už je 2:8 a vypadá to že máme nakročeno k celkové výhře.
Do třetí série se opět vrací Marcel a zvyšuje naše vedení, chybí nám už jen bod, který hned vzápětí získává Saska a zaručuje nám výhru. Další zápas vyhrává i Dáňa, bohužel Kroupa opět prohrává - dneska nemá svůj den, včera trošku popíjel a kocovina dělá svý. Skóre jsme už navýšili na 3:11 a zbytek zápasu můžeme už v pohodě dohrát.
Ve čtvrté sérii se vrací Péťa a přidává další bodík, následují ho i Dáňa a Saska. Dáva v posledním zápase ještě nechává domácí snížit skóre na konečných 4:14. Z Kalaše si tedy vezeme důležité tři bodíky do tabulky, které se nám budou hodit pro udržení třetí pozice před dotírajícím Přešínem.
Body: Dáňa 4,5b., Saska 4,5b., Marcel 2,5b., Péťa 1,5b., Dáva 1b., Kroupa 0b.

Konec Mosquitos

1. dubna 2008 v 10:42 | Krawicz |  O nás
Šipkový tým Mosquitos Komárov tímto oznamuje, že po vzájemných neshodách mezi hráči došlo k zrušení týmu.