20.kolo Mosquitos Komárov - Šipkaři Litohlavy

12. března 2008 v 7:50 | Krawicz |  Liga 2007/2008
V sobotu 22.03.2008 od 14.00 hod. jsme si domluvili s Litohlavama dohrávku 20.kola. Sešli jsme se něco málo po jedný hodině s tím, že se alespoň trošku rozházíme. Zanedlouho přijeli i Šipkaři z Litohlav a tak jsme mohli začít o něco dřív.
Úvod zápasu patřil nám. V první sérii prohrál akorát Péťa. Bodovali: Saska, Marcel a po dlouhé době opět hrající Ála. Následovala čtyřhra a protože poslední dobou se nám čtyřhry moc nedařili zkusili jsme změnu a se Saskou místo Péti nastoupil střídající Dáňa - bohužel ani tato změna nepomohla a hosté snižují na 3:2.
V další sérii jsme nechali Litohlavy otočit skóre zápasu na 4:5, když jediný bod dělá dnes velmi dobře hrající Ála. Prohrávají: Dáva, který střídá Sasku, Dáňa i Marcel.
Třetí série byla vyrovnaná - body dělali Saska a Ála, prohráli Marcel a Dáňa. Hosté si udrželi svoje vedení o jeden bod - stav před čtyřhrou je tedy 6:7. Do druhé čtyřhry nastoupili Marcel s Álou, ale bohužel bod nechávají hostům a ti už zvyšují skóre na 6:8 což pro nás do závěrečné série nevypadá moc dobře.
Na poslední sérii se vrací místo Dáni zpět do zápasu Péťa, ale bohužel prohrává a pokud chceme bodovat, zbývající zápasy musíme vyhrát, což se podařilo Saskovi i Marcelovi. Poslední rozhodující zápas dohrává Ála, který ovšem v napínavém třílegovém zápasu nakonec prohrává. Hosté tedy vítězí 8:10.
Body: Ála 3b., Saska 3b., Marcel 2b., Dáňa 0b., Péťa 0b., Dáva 0b.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama