Březen 2008

22.kolo Kalašnikovci Hořovice - Mosquitos Komárov

25. března 2008 v 11:00 | Krawicz |  Liga 2007/2008
S Kalašnikovci jsme se utkali na jejich novém hracím místě v Podluhách. Hrací místo známe moc dobře z turnajů, které se zde dřív hráli.
Domácí na nás vlítli hned od začátku a rázem vedli 3:0. Jedinému Saskovi se podařilo uhrát bod a snížit skóre na 3:1.
Kalašnikovci ale dál pokračovali ve své jízdě a zvýšili skóre na 6:1, jediný kdo z našeho mužstva bodoval byl opět Saska a snížil skóre na 6:2 a pak ještě na 7:3.
Potom ještě Sasku podpořil asi už pozdě Péťa, když snižoval na 8:4. Domácí si pak pojistili dalšími dvěma body výhru.
V závěrčné sérii jsme ještě dokázali upravit skóre Péťovo výhrou na 10:5 a nakonec bodovali i Marcel a Dáva a snížili tak stav na konečných 11:7.
Body: Saska 3b., Péťa 2b., Marcel 1b., Dáva 1b.

21.kolo Pohoda Plzeň - Mosquitos Komárov

17. března 2008 v 9:39 | Krawicz |  Liga 2007/2008
Do Plzně jsme jeli v pětičlenné sestavě, na nové hrací místo Pohodářů kde jsme ještě nehráli. Hrací místo bylo útulné a tak hned po přivítání jsme se šli trošku rozházet. Hned při rozhozu si Saska hodil bingo což značilo jeho dobrou formu.
Do zápasu jsme vtrhli bez většího respektu a první sérii jsme vyhráli 4:0 - body dělají Péťa, Saska, Dáňa a Kroupa.
Ovšem Plzeňáci se nás nijak zvlášť nezalekli - po prohrané čtyřhře, která se nepovedla především Péťovi, ztrácí bod i Kroupa, Dáňa a Saska a domácí srovnávají stav na 4:4.
Výhrou Péti a Sasky se opět ujímáme vedení o dva body - stav je 4:6.
Pak jsme ale polevili a nechali domácí otočit stav zápasu na rozdíl tří bodů, který jim zaručil minimálně bod do tabulky. Série proher se účastnili Kroupa, střídající Dáva, Dáňa - následovala další prohraná čtyřhra v režii Dáni a Kroupy a také Péťovo prohra. Stav je pro nás velmi kritický a před posledníma třema zápasama prohráváme 9:6 a modlíme se za týmovku. Naše modlitby byly vyslyšeny a zásluhou Sasky, Dáni a Kroupy srovnáváme stav na 9:9 a jdeme do prodloužení.
Do týmové hry vstoupili lépe domácí, hned v prvním legu se ujali rychle vedení a brzo zavřeli. Další leg byl ovšem v naší režii - srovnáváme a jdeme do posledního rozhodujícího legu. Výhodu začátku měli domácí a skóre se přesouvalo na jednu i druhou stranu, ale konečné slovo jsme měli my - po dramatickém boji jsme zvítězili v týmovce a upravili skóre na konečných 9:10.
Body: Saska 3,25b., Péťa 2,25b., Kroupa 2,25b., Dáňa 2,25b., Dáva 0b.

20.kolo Mosquitos Komárov - Šipkaři Litohlavy

12. března 2008 v 7:50 | Krawicz |  Liga 2007/2008
V sobotu 22.03.2008 od 14.00 hod. jsme si domluvili s Litohlavama dohrávku 20.kola. Sešli jsme se něco málo po jedný hodině s tím, že se alespoň trošku rozházíme. Zanedlouho přijeli i Šipkaři z Litohlav a tak jsme mohli začít o něco dřív.
Úvod zápasu patřil nám. V první sérii prohrál akorát Péťa. Bodovali: Saska, Marcel a po dlouhé době opět hrající Ála. Následovala čtyřhra a protože poslední dobou se nám čtyřhry moc nedařili zkusili jsme změnu a se Saskou místo Péti nastoupil střídající Dáňa - bohužel ani tato změna nepomohla a hosté snižují na 3:2.
V další sérii jsme nechali Litohlavy otočit skóre zápasu na 4:5, když jediný bod dělá dnes velmi dobře hrající Ála. Prohrávají: Dáva, který střídá Sasku, Dáňa i Marcel.
Třetí série byla vyrovnaná - body dělali Saska a Ála, prohráli Marcel a Dáňa. Hosté si udrželi svoje vedení o jeden bod - stav před čtyřhrou je tedy 6:7. Do druhé čtyřhry nastoupili Marcel s Álou, ale bohužel bod nechávají hostům a ti už zvyšují skóre na 6:8 což pro nás do závěrečné série nevypadá moc dobře.
Na poslední sérii se vrací místo Dáni zpět do zápasu Péťa, ale bohužel prohrává a pokud chceme bodovat, zbývající zápasy musíme vyhrát, což se podařilo Saskovi i Marcelovi. Poslední rozhodující zápas dohrává Ála, který ovšem v napínavém třílegovém zápasu nakonec prohrává. Hosté tedy vítězí 8:10.
Body: Ála 3b., Saska 3b., Marcel 2b., Dáňa 0b., Péťa 0b., Dáva 0b.

19.kolo Vlčí doupě Přešín - Mosquitos Komárov

4. března 2008 v 9:22 | Krawicz |  Liga 2007/2008
Do Přešína jsme vyrazili v šesti členné skupině, ale nebylo to nic platné. Domácí se do nás pustili hned od začátku a tak už po prvních párech prohráváme 4:1 - bod dělá akorát Saska. Kóša, Marcel i Kroupa prohrávají, Marcel s Kroupou nezvládli ani páry.
V další sérii singlů děláme opět jenom jeden bod - tentokrát bodoval Marcel. Saska, Kóša a Kroupa prohrávají. Skóre už je hrozivé 7:2.
Ve třetí sérii jsme vybojovali jen dva body zásluhou Sasky a střídajícího Péti. Kroupa a Marcel prohrávají. Skóre je 9:4 a pokud chceme z Přešína odvézt nějaký bod, musíme už zbytek zápasů vyhrát. Naděje ještě žije po vyhraných párech za účasti Sasky a Péti - stav je 9:5.
Bohužel srovnat se nám už nepodařilo - hned první zápas Marcel prohrává a domácí mají výhru jasnou, pak prohrává i Kroupa a Kóša, akorát Saska snižil stav na konečných 12:6. Domácí se předvedli ve skvělé formě - hlavně Petr Sládek, který házel moc pěkně. Nám se nedařila především koncovka, díky níž jsme z devíti zápasů, které se hráli na 3 legy vyhráli jen dva. No snad to Přešínu doma oplatíme.
Body: Saska 3,5b., Péťa 1,5b., Marcel 1b., Kroupa 0b., Kóša 0b., Dáva - nehrál.