14.kolo Mosquitos Komárov - Pohoda Plzeň

6. ledna 2008 v 20:25 | Krawicz |  Liga 2007/2008
Zápas 7.kola s Plzní jsme po dohodě odložili. Domluvili jsme se, že ho odehrajeme ve 14.kole 6.1.2008 jako dvojzápas. Protože nás čekali dva zápasy, sešli jsme se už na dvanáctou abychom se stačili dobře rozházet a samozřejmě taky posilnit nějakým tím žejdlíkem. Kroupa nenechal nic náhodě a vzal si sebou i placatku třešňovice - moc dobrá J. Měli jsme být v kompletní sestavě, ale jako už po několikátý nepřišel Ála. Začátek jsme dohodli ve 13.00 hod., ale Plzeňáci se malinko zdrželi. Pvní zápas jsme teda začínali jako hosté.
Úvodní sérii zahájil Saska a Kroupa, ale vyhrál akorát Saska. Další singly byly opět nerozhodně - Marcel prohrál, Péťa vyhrál. Stav je tedy nerozhodný a čtyřhra rozhodne kdo se ujme vedení - Saska s Péťou ukázali, že jako dvojička jsou už pěkně sehraný - každý si zavřel jeden leg a Mosquitos se ujímají vedení 3:2.
Ve druhé sérii už upevňujeme vedení - i když první zápas Marcel prohrává a nechává tím Plzeňáky srovnat, ostatní zápasy vyhráváme a to i střídající Dáňa, kterého pustil do hry Saska. Stav je 6:3 pro Mosquitos.
Třetí série je opět vyrovnaná Péťa a Dáňa vyhrávaj, Marcel a Kroupa prohrávaj, ale už jsme kousek od vítězství - za stavu 8:5 nám chybí už jenom dva bodíky aby jsme vyhráli. Následuje velmi důležitá čtyřhra do které nastupuje Kroupa s Marcelem - bohužel prohrávají a nechávají tím Plzeň snížit na 8:6.
Čtvrtá série značí, že každé zaváhání nás může stát cenné body. Jako první nastupuje Dáňa a Péťa - první legy oba vyhrávají a vypadá to velmi slibně, další leg Dáňa prohrává, ale Péťa vyhrává a je jisté, že jsme uhráli minimálně remízu. Dáňa ovšem ve třetím legu nezaváhal a zajišťuje Mosquitos výhru. Poslední dva zápasy hrají střídající Kóša a Dáva, bohužel oba prohráli. Celkové skóre je tedy 10:8 pro Mosquitos.
Body: Péťa 4,5b., Dáňa 3b., Saska 1,5b., Kroupa 1b., Marcel 0b., Dáva 0b., Kóša 0b.
Půlku máme teda splněnou a můžeme začít druhý zápas. Sestava se nám zúžila o jednoho hráče. Opustil nás Marcel, kterej se jde pomalu připravit na noční šichtu.
Do první série nastoupil dnes velmi dobře hrající Dáňa a Kóša, který si v prvním zápase moc nezahrál. Dáňa potvrzuje svojí formu a připisuje první bodík, Kóša bohužel prohrává. Na další zápasy nastupuje Dáva a Kroupa, ale i oni body nedělají. Nezačali jsme tedy nejlépe, ale nepříznivé skóre ještě Dáňa s Kóšou snižují na 2:3, když spolu vyhrávají ve čtyřhře.
Druhou sérii zahajují opět Dáňa a Kóša, ale role si teď vyměňují, Dáňa prohrál a Kóša vyhrál. V dalších zápasech střídá Saska Kroupu a Péťa Dávu a oba vyhrávají a Mosquitos se rázem ujímají vedení 5:4.
Ve třetí sérii upevňujeme své vedení. Opět zahajující Dáňa a Kóša se konečně oba sešli a svoje zápasy vyhráli. Přidal se k nim i Péťa akorát Saska prohrává. Skóre před druhou čtyřhrou je 8:5 pro Mosquitos. Znovu jako v prvním zápase to máme celkem dobře rozehrané a opět prohráváme ve čtyřhře, kterou spolu hrají Saska s Péťou a díky velmi špatné koncovce prohrávají.
Čtvrtá série je tedy znovu hodně důležitá. Tradičně zahajují Dáňa a Kóša, ale rozhodnout se nám ještě nepodařilo - Dáňa sice svůj zápas vyhrál a zaručil tím Mosquitos minimálně bod, bohužel Kóša prohrál. Jako další nastupuje Péťa a i když první leg prohrál, dokázal ještě zápas otočit a zaručil tím Mosquitos druhou výhru nad Plzní. Poslední zápas série ještě dohrává Kroupa, ale prohrává. Konečné skóre je tedy jako v prvním zápase 10:8. Oba zápasy byly hodně podobné, když jsme se v polovině zápasu ujali vedení a udrželi ho až do konce.
Body: Dáňa 3,5b., Péťa 3b., Kóša 2,5b., Saska 1b., Dáva 0b., Kroupa 0b.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Saska Saska | 10. ledna 2008 v 13:27 | Reagovat

Až na ty Škampovo blbý keci docela dobrý

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama