Prosinec 2007

13.kolo Šipkaři Litohlavy - Mosquitos Komárov

18. prosince 2007 v 11:13 | Krawicz |  Liga 2007/2008
Sety Legy
15:3 30:10
Tento zápas komentovat ani nebudu - výsledek svědčí za vše. Každopádně závěr roku se nám v lize moc nepoved. Momentálně Mosquitos sbírají síly a do nového roku snad nastoupí v daleko lepší fazóně :-)

12.kolo Mosquitos Komárov - Vlčí dopě Přešín

10. prosince 2007 v 12:47 | Krawicz |  Liga 2007/2008
Na Přešín jsme se sešli v plné sestavě asi hodinku před zápasem abychom se patřičně rozházeli.
Na první sérii nastoupili: Saska, Marcel, Dáňa a Kroupa, ale získali jsme jenom 2 body zásluhou Sasky a Dáni. Stav byl teda 2:2 a následovala čtyřhra do které se pustili Saska s Marcelem - bohužel prohráli a hosté se ujímají vedení 3:2.
Druhá série ve stejném složení pro nás byla tragická, všechny zápasy jsme prohráli (sice těsně 2:1 většinou po neúspěšných doublech, ale na to se historie neptá). A tak nám hosté odskočili na 7:2.
Ve třetí sérii došlo k jednomu střídání, kdy Saska pouští do hry Péťu, ale ten svůj zápas prohrává, Marcel i Dáňa taky prohrávaj a hosté získali desátej vítěznej bod. Kroupa ještě snižuje na 10:3 a následuje čtyřhra, do které nastupuje Dáňa s Kóšou a taky získávají bodík.
Ve čtvrté sérii vyhrává Marcel a Kóša, Péťa s Dávou prohrávaj. Celkově prohráváme 12:6.
Zápas byl celkem vyrovnaný, i když tomu výsledek nenasvědčuje - bohužel soupeř byl lepší v koncovce a my se holt musíme naučit do příštího zápasu házet doubly.
Body: Dáňa 1,5b., Kóša 1,5b., Saska 1b., Marcel 1b., Kroupa 1b., Dáva 0b., Péťa 0b.

11.kolo Vrkáčov Holoubkov B - Mosquitos Komárov

4. prosince 2007 v 9:38 | Krawicz |  Liga 2007/2008
Do Holoubkova jsme jeli v sestavě Saska, Kroupa, Marcel, Dáňa, Dáva a Péťa už naším novým přibližovadlem (fotky dodáme), ale bohužel štěstí nám to nepřineslo.
Začátek byl celkem vyrovnaný - Saska s Dáňou sice prohráli, ale Kroupa s Péťou vyhráli. Po první sérii je stav 2:2. Vypadá to, že čtyřhry budou hodně důležitý. Do první nastupujou Kroupa s Dáňou, ale bohužel vyhrává soupeř.
Druhá série je opět vyrovnaná - prohrávají Kroupa s Dáňou, vyhrávají Saska s Peťou. A stále prohráváme o jeden bod 5:4.
V další sérii Marcel střídá Dáňu a Dáva střídá Sasku. Tahle série byla rozhodující - domácí se ukázali ve skvělé formě, vyhráli všechny zápasy a zvýšili své vedení na 9:4. Jestli chceme ještě bodovat, musíme vyhrát všechny zbývající zápasy. Na řadě je druhá čtyřhra, do které nastupuje Saska s Péťou, bohužel ale prohrávají a je jasné, že body si z Holoubkova neodvezeme.
Čtvrtou sérii odehráváme ve stejné sestavě jako třetí sérii a je to opět nerozhodně - prohrávají Kroupa a Dáva, vyhrávají Marcel a Péťa. Konečné skóre je tedy 12:6. Zápas to byl velmi zajímavý a rozhodla hlavně třetí série a také prohrané páry. No asi budeme muset potrénovat.
Body: Péťa 3b., Kroupa 1b., Saska 1b., Marcel 1b., Dáňa 0b., Dáva 0b.
Tak se neboj přiznat že máme prostě něco na tenhle způsob, prostě Barkas
a nebo todle?
Ale nejvíc se to podobá tomuhle, protože to je naše Barka.
Ale po menších úpravách by to mohlo vypadat nějak takhle