9.kolo Beaťáci Hořovice B - Mosquitos Komárov

12. listopadu 2007 v 15:06 |  Liga 2007/2008
Na Kalaš jsme přijeli s dostatečným předstihem asi hodinku před zápasem a tak jsme se v klídku rozházeli ještě než se sešli domácí. Byla docela kosa takže jsme se házením i zahřáli. Beaťáci dorazili chvilku před šestou a tak si jen tak lehce hodili a mohli jsme začít. Hrálo se na třech bednách takže zápas byl v rychlém tempu.
Do první série nastupuje Saska, který prohrává s kapitánkou ve třech lezích - Marcel, který poráží stále se zlepšujícího Martina Třešňáka - Péťa vyhrávající s Katkou až na středy - a Dáňa, který bohužel prohrává s Petrem Laurekem. Stav po první sérii je vyrovnaný 2:2 a vypadá to, že nás Beaťáci asi potrápí. Hodně důležité budou asi páry a aby se to nepletlo tak je odehráváme najednou - první dohrávají Marcel s Dáňou a bez ztráty legu získávají bod, vzápětí dohrává Saska s Péťou se stejným výsledkem. Mosquitos se tedy ujímají vedení 4:2.
Druhou sérii vyhráváme všichni - jediný leg ztratil Marcel a tak Mosquitos zvyšují vedení na 8:2 a vypadá to, že zápas v klidu dovedeme do vítězného konce.
Ve třetí sérii došlo na obouch stranách ke střídání - Saska pouští hrát Dávu. Bohužel nám domácí ukazují, že ještě vyhráno nemáme a berou si čtyři body nazpět. Stav je tedy 8:6 a v závěru musíme opět zabrat.
Ve čtvrté sérii nastupuje jako první Marcel, který poráží kapitánku a zaručuje tím Moquitos minimálně bod. Jako druhý dohrál Dáňa, ale bohužel nechal domácí snížit skóre. Na další zápas nastupuje Saska, který v prvním legu hodil bingo a mohl to v pátým kolem zaplácnout, ale bohužel tento leg prohrál. Na svůj poslední zápas nastoupil i Péťa a první leg vyhrál. Saska svůj zápas srovnává na 1:1 a začíná třetí rozhodující leg, mezitím ovšem Péťa vyhrává a získává desátý vítězný bod a chvilku po něm upravuje Saska skóre na konečných 11:7. Zápas byl plný náhlých zvratů, ale nakonec pro nás se šťastným koncem.
Body: Marcel 3,5b., Péťa 3,5b., Saska 2,5b., Dáňa 1,5b., Dáva 0b.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama