Listopad 2007

10.kolo Mosquitos Komárov - Amatéři Broumy

26. listopadu 2007 v 8:05 | Krawicz |  Liga 2007/2008
Na Broumy jsme se sešli v hojném počtu šesti šipkařů. Broumy přijeli sice jen ve čtyřech, ale zato v nejsilnější sestavě a bylo to vidět hned od začátku, kdy první sérii prohráváme 3:1 - vyhrává akorát po dlouhé době hrající Fíša. Saska, Péťa i Marcel svoje zápasy prohrávají. Potom nastupují Saska s Péťou na čtyřhru a snižují skóre na 3:2.
Zřejmě nás výhra ve čtyřhře povzbudila, protože v další sérii vyhráváme všechny zápasy včetně Dáni, kterej střídá Sasku a otáčíme zápas na 6:3 pro Mosquitos.
Do třetí série se opět vrací Saska a Marcela střídá Dáva - opět vyhráváme všechny zápasy a tím si zajišťujeme 3 body do tabulky - desátej vítěznej bod zajišťuje Dáva. Zbytek zápasu už dohráváme ve velmi dobré náladě. Druhou čtyřhru sice Marcel s Fíšou prohrávaj, ale v poslední sérii ztrácíme pouze jeden zápas - prohrál ho jinak skvěle hrající Fíša. Saska, Péťa a opět střídající Dáva svoje zápasy vyhráli. Konečné skóre je 13:5 pro Mosquitos.
Body: Péťa 3,5b., Fíša 3b., Dáva 2b., Dáňa 2b., Saska 1,5b., Marcel 1b.

1.kolo Mosquitos Komárov - Šipkaři Litohlavy (17.11.2007)

19. listopadu 2007 v 12:24 Pohár UŠO 2007
Mosquitos Komárov - Šipkaři Litohlavy 24:16

9.kolo Beaťáci Hořovice B - Mosquitos Komárov

12. listopadu 2007 v 15:06 Liga 2007/2008
Na Kalaš jsme přijeli s dostatečným předstihem asi hodinku před zápasem a tak jsme se v klídku rozházeli ještě než se sešli domácí. Byla docela kosa takže jsme se házením i zahřáli. Beaťáci dorazili chvilku před šestou a tak si jen tak lehce hodili a mohli jsme začít. Hrálo se na třech bednách takže zápas byl v rychlém tempu.
Do první série nastupuje Saska, který prohrává s kapitánkou ve třech lezích - Marcel, který poráží stále se zlepšujícího Martina Třešňáka - Péťa vyhrávající s Katkou až na středy - a Dáňa, který bohužel prohrává s Petrem Laurekem. Stav po první sérii je vyrovnaný 2:2 a vypadá to, že nás Beaťáci asi potrápí. Hodně důležité budou asi páry a aby se to nepletlo tak je odehráváme najednou - první dohrávají Marcel s Dáňou a bez ztráty legu získávají bod, vzápětí dohrává Saska s Péťou se stejným výsledkem. Mosquitos se tedy ujímají vedení 4:2.
Druhou sérii vyhráváme všichni - jediný leg ztratil Marcel a tak Mosquitos zvyšují vedení na 8:2 a vypadá to, že zápas v klidu dovedeme do vítězného konce.
Ve třetí sérii došlo na obouch stranách ke střídání - Saska pouští hrát Dávu. Bohužel nám domácí ukazují, že ještě vyhráno nemáme a berou si čtyři body nazpět. Stav je tedy 8:6 a v závěru musíme opět zabrat.
Ve čtvrté sérii nastupuje jako první Marcel, který poráží kapitánku a zaručuje tím Moquitos minimálně bod. Jako druhý dohrál Dáňa, ale bohužel nechal domácí snížit skóre. Na další zápas nastupuje Saska, který v prvním legu hodil bingo a mohl to v pátým kolem zaplácnout, ale bohužel tento leg prohrál. Na svůj poslední zápas nastoupil i Péťa a první leg vyhrál. Saska svůj zápas srovnává na 1:1 a začíná třetí rozhodující leg, mezitím ovšem Péťa vyhrává a získává desátý vítězný bod a chvilku po něm upravuje Saska skóre na konečných 11:7. Zápas byl plný náhlých zvratů, ale nakonec pro nás se šťastným koncem.
Body: Marcel 3,5b., Péťa 3,5b., Saska 2,5b., Dáňa 1,5b., Dáva 0b.

8.kolo Kalašnikovci Hořovice - Mosquitos Komárov

4. listopadu 2007 v 16:50 Liga 2007/2008
Zápas s Kalašnikovcema jsme předehrávali už v sobotu hned po Radopexu a protože hospoda na Kalaši je zázemím i pro Beaťácké teamy, které spolu v tu samou dobu odehrávali ligový pohár, setkali se na jednom místě v tu samou chvíli čtyři mančafty, které se podělili o tři hrací automaty. Samotný průběh zápasu mi připomínal naše vzájemné poslední utkání s Kalašnikovcema akorát trochu obráceně, domácí se na zápas scházeli postupně jako my posledně a tak jsme zápasy odehrávali jak se dalo. Přesně už nevim jak to šlo popořadě, ale nejdůležitější byl závěr, kdy Kalašnikovci vedli 8:6 a jediný hráč domácích, který dorazil na zápas poslední měl najednou odehrát čtyři zápasy. Jako první nastoupil Dáva - první leg vyhrál, ale bohužel další dva prohrál. Bylo jasný, že tři body už nezískáme, ale když vyhrajeme všechny zbývající zápasy můžeme to dotáhnout na týmovku. Jako další nastupuje Dáňa a vyhrává, potom i Saska a nakonec Péťa - skóre jsme tedy srovnali a následuje týmovka. V prodloužení jsme domácím nedarovali ani leg a celkovým výsledkem 10:9 jsme si nakonec odvezli z Kalaše cenné dva body.
Body: Saska 4,75b., Péťa 2,75b., Dáňa 2,25b., Dáva 0,25b., Ála 0b.

7.kolo Pohoda Plzeň - Mosquitos Komárov

2. listopadu 2007 v 7:29 | Krawicz |  Liga 2007/2008
Dohrávka z 6.1.2008

Sety Legy
8:10 20:22 Komentář