6.kolo Mosquitos Komárov - Šipkaři Litohlavy

21. října 2007 v 8:48 | Krawicz |  Liga 2007/2008
Zápas s Litohlavama jsme předehrávali už v sobotu. Věděli jsme, že to bude doposud asi nejtěžší zápas, protože Litohlavy se na nás sešly v nejlepší sestavě společně s Láďou Novákem a spol., kteří hrajou 1. Západočeskou ligu.
První sérii začal Saska s Péťou, když oba vyhráli první leg vypadalo to docela dobře, ovšem pak hosté zabajovali a oba zápasy jsme bohužel prohráli. Následovali Dáňa s Marcelem - po Dáňovo prohře náš nástup vypadal dost žalostně, ale Marcel zachraňuje alespoň jednou výhrou. Další bod přidali Saska s Péťou ve čtyřhře a opět jsme byli ve hře. Stav 3:2 pro hosty.
Druhá série dopadla stejně jako ta první, když bod dělá opět jenom Marcel. Stav je už 6:3 pro Litohlavy.
Ve třetí sérii Péťa střídá a místo něj nastupuje Ála, který hraje v této sezoně svůj první mistrák, házel pěkně, ale bohužel prohrává. Třetí série je pro nás bodově stejná jako ty předtím s tím rozdílem, že bod tentokrát dělá Dáňa. Ve čtyřhře Marcel s Dáňou prohrávaj a tím nechávají hostům desátý bod.
Ve čtvrté sérii střídá i Saska a nastupuje Dáva a bohužel prohrává. Opět děláme jenom jeden bod a to Álovou zásluhou. Konečné skóre je tedy 13:5 pro hosty a Mosquitos letos poprvé prohrávají, ale zato rozdílem třídy.
Body: Marcel 2b., Dáňa 1b., Ála 1b., Saska 0,5b., Péťa 0,5b., Dáva 0b.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kabat kabat | 22. října 2007 v 10:19 | Reagovat

jj , Novákovi to leatá

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama