Říjen 2007

6.kolo Mosquitos Komárov - Šipkaři Litohlavy

21. října 2007 v 8:48 | Krawicz |  Liga 2007/2008
Zápas s Litohlavama jsme předehrávali už v sobotu. Věděli jsme, že to bude doposud asi nejtěžší zápas, protože Litohlavy se na nás sešly v nejlepší sestavě společně s Láďou Novákem a spol., kteří hrajou 1. Západočeskou ligu.
První sérii začal Saska s Péťou, když oba vyhráli první leg vypadalo to docela dobře, ovšem pak hosté zabajovali a oba zápasy jsme bohužel prohráli. Následovali Dáňa s Marcelem - po Dáňovo prohře náš nástup vypadal dost žalostně, ale Marcel zachraňuje alespoň jednou výhrou. Další bod přidali Saska s Péťou ve čtyřhře a opět jsme byli ve hře. Stav 3:2 pro hosty.
Druhá série dopadla stejně jako ta první, když bod dělá opět jenom Marcel. Stav je už 6:3 pro Litohlavy.
Ve třetí sérii Péťa střídá a místo něj nastupuje Ála, který hraje v této sezoně svůj první mistrák, házel pěkně, ale bohužel prohrává. Třetí série je pro nás bodově stejná jako ty předtím s tím rozdílem, že bod tentokrát dělá Dáňa. Ve čtyřhře Marcel s Dáňou prohrávaj a tím nechávají hostům desátý bod.
Ve čtvrté sérii střídá i Saska a nastupuje Dáva a bohužel prohrává. Opět děláme jenom jeden bod a to Álovou zásluhou. Konečné skóre je tedy 13:5 pro hosty a Mosquitos letos poprvé prohrávají, ale zato rozdílem třídy.
Body: Marcel 2b., Dáňa 1b., Ála 1b., Saska 0,5b., Péťa 0,5b., Dáva 0b.

5.kolo Vlčí doupě Přešín - Mosquitos Komárov

15. října 2007 v 15:00 | Krawicz |  Liga 2007/2008
Na zápas s Přešínem jsme vyrazili v neděli asi v 15.45 hod. Na místo jsme dorazili asi v půl pátý a protože domácí Podbrdští Medvědi ještě dohrávali zápas s Mirošovem, stihli jsme se ještě pozdravit se starýma známýma z loňského ročníku, kteří už válčí v první lize. Netrvalo dlouho a mohli jsme se jít pomalu rozházet. Atmosféra byla přátelská a hrací místo útulné, takže jsme doufali že uhrajeme nějaký dobrý výsledek. Ještě se rozházeli i domácí a zápas mohl začít.
Do první série nastupujeme v sestavě: Dáňa, Marcel, Saska a Péťa. Dáňa se Saskou svůj zápas prohrávají a tak začínají být obavy jestli si vůbec nějaké body dneska odvezeme. Ale další 2 singly vyhráváme a vypadá to, že to bude pěkně vyrovnaný boj. Marcel s Dáňou pak nastupují na čtyřhru, ale bohužel prohrávají a stav je tedy 3:2 pro domácí.
Do další série nastupujeme v nezměněné sestavě. Kromě Péti všichni Mosquiťáci vyhrávají a tím pádem se ujímáme vedení 5:4.
Ve třetí sérii Péťa střídá Kóšu a ten přidává další bod, Saska s Dáňou taky přidávájí každý po bodu, zaváhal akorát Marcel. Stav je tedy celkem příznivý 8:5 pro Mosquitos. Důležitá bude následující čtyřhra do které nastupují Saska s Péťou - po vyrovnaném boji jsou Mosquiťáci těmi šťastnějšími a zvyšují skóre na 9:5.
Cíl ve čtvrté sérii je jasný - získat bod a tím pádem si odvézt z Přešína důležité 3 bodíky do celkové tabulky. To se nám také daří a hned v prvním zápase zásluhou Dáni. Ostatní zápasy už tedy nejsou tak důležité, ale přesto ještě můžeme vylepšit skóre. Bohužel Marcel i Dáva (který vystřídal Sasku) dovolují domácím ještě stav snížit a na konečných 11:7 pro Mosquitos upravuje výsledek Kóša.
Body: Dáňa 3b, Saska 2,5b, Marcel 2b, Kóša 2b, Péťa 1,5b, Dáva 0b.

4.kolo Mosquitos Komárov - Vrkáčov Holoubkov B

7. října 2007 v 13:22 | Krawicz |  Liga 2007/2008
Zápas s Holoubkovem jsme si taky domluvili už na sobotu od 14.00 hod. Čekali jsme velmi těžký boj, protože Holoubkov stejně jako Mosquitos ještě neprohrál a tím pádem to byl souboj o první místo v tabulce.
Do první série jsme nastoupili v sestavě: Fíša, Saska, Kóša a Marcel. Bohužel jsme nezačali moc šťastně, protože vyhrál akorát Saska. Fíša pospíchal ještě na fotbal a tak hrál akorát první zápas, na ostatní zápasy ho vystřídal Péťa. Nepříliš šťastný začátek jsme tedy alespoň zmírnili výhrou ve čtyřhře a upravili skóre na 3:2 pro hosty.
Do druhé série jsme se pustili o poznání lépe a vytěžili jsme 3 bodíky. Prohrál akorát Kóša, kterýmu to dnes opravdu moc nelítalo a na další sérii vystřídal Dávu.
Za stavu 5:4 pro Mosquitos jsme tedy nastupovali do třetí série - ta byla tentokrát vyrovnaná a oba týmy ukořistili dva bodíky. Holoubkov ještě srovnal stav na 7:7 když vyhrál ve druhé čtyřhře, do které se vrátil opět Kóša, který bojoval společně s Marcelem.
Čtvrtá série tedy slibovala velmi těžký boj - ještě po prvních dvouch zápasech byl stále vyrovnaný stav, v dalším zápase ale Marcel vítězí a zaručuje tím minimálně bodík pro Mosquitos. Poslední zápas hraje Dáva a jsou to opravdové nervy, protože zápas byl rozhodnut až ve třetím legu, bohužel šťastnější byli hosté a o vítězi tedy musí rozhodnout týmovka.
Týmovku jsme hráli ve složení Saska, Péťa, Marcel a Kóša a ukázali jsme že jsme opravdu tým a s přehledem jsme zvítězili bez ztráty legu. Mosquitos si tedy stále udržují neporazitelnost, ale čekají nás ještě další těžké zápasy.
Body: Saska 3,75b, Marcel 3,25b, Péťa 2,75b, Kóša 0,25b, Dáva 0b.