1.kolo Mosquitos Komárov -Kalašnikovci Hořovice

14. září 2007 v 8:57 |  Liga 2007/2008
Zápas s Kalaší jsme museli odložit z neděle 9.9.2007 na čtvrtek 13.9.2007, protože kluky nečekaně přepadla práce a brácha si válel šunky v Řecku. Na čtvrtek jsme se sice sešli jenom ve čtyřech (Péťa, Saska, Dan a Dáva) a ještě jsme se museli přizpůsobit Kalašnikovcům a odehrát zápas na jejich domácí půdě (tímto jim děkujem, že nám vyšli vstříc), ale i tak jsme do toho šli s plným nasazením. Na Kalaši z nás byl první Saska a vzápětí jsem dorazil já z práce a čekali jsme ještě na Dáňu s Dávou, který se trošku v práci zasekli.
Začali jsme teda se Saskou zatim bez nich. Saska svůj zápas proti Slonovi vyhrál, ale já jsem bohužel prohrál se Zubem. Stav byl teda zatim vyrovnanej 1:1. Marně jsme vyhlíželi zbytek teamu a tak jsme si zatim dali páry proti Zubovi a Danu Soprovi - zvýšili jsme skore na 2:1.
Klucí furt nikde a tak jdeme se Saskou na další zápasy, které oba vyhráváme - stav je teda 4:1. Konečně už se přiřítil Dáva a po malym rozházení hned nastupuje proti Soprovi a bohužel prohrává a Kalaš snižuje na 4:2. Nakonec nás ještě doplňuje Dáňa a zápasy se hrajou jak se dá - přesně už nevim jak to šlo popořadě, ale já se Saskou už máme svý odehraný - já jsem prohrál akorát se Zubem a Saska s Danem Soprem. Chybí dohrát už jenom druhé páry a Dáva s Dáňou každý po zápase - stav před druhýma párama je 9:6 pro Mosquitos.
V párech klucí první leg vyhrávají a 3 body jsou naspadnutí, bohužel druhej prohrávaj a drama vrcholí. V třetim legu je to boj - pro nás ale nakonec se šťastnym koncem zvyšujeme teda na 10:6 a 3 body jsou doma. Poslední dva zápasy - Dáňa přidal další bod, Dáva prohrál. Konečný skóre je teda 11:7.
Body: Saska 3,5 b, Péťa 3,5 b, Dáňa 2,5 b, Dáva 1,5 b.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama