První vyhraný zápas v letní lize

29. srpna 2007 v 9:51 | Krawicz |  Letní liga 2007
Celou letní ligu se nám nedařilo vyhrát i když nám v některých zápasech pomáhal Míra Šebek, který většinou dělal plný počet bodů. A tak i v odvetě s Velkýma Ptákama Bezdablákama, kterou jsme hráli na domácí půdě jsme nepočítali s výhrou, ale šli jsme do zápasu s tím že Bezdabláky aspoň pěkně potrápíme. Sešli jsme se v docela dobré sestavě samozřejmě i s Mírou, chyběl akorát Kóša a Dáňa (kterej ale nebyl ani na jednom z letních zápasů). Na Růžek jsme vyrazili docela brzo a v klidu jsme se začali rozhazovat. Asi po šestý hodině přijeli Kéba s Láďou, který zanedlouho doplnili Petr Štuksa s Pepou Elgrem - ještě se chvilku rozhazovali a pomalu jsme mohli začít.
Na první zápasy jsme šli já a Saska, já prohrávám po žalostných doublech, ale Saska naštěstí zachraňuje výhrou. Na další zápasy nastupuje Míra a Marcel, ale bod dělá akorát Míra. Stav po první sérii je teda vyrovnaný 2:2 a následuje čtyřhra, ve který se rozhodne kdo se ujme vedení, jdeme do ní se Saskou proti Láďovi a Kébovi. Hra byla celkem vyrovnaná a pro nás se šťastným koncem - Mosquitos se tedy ujímají vedení 3:2.
Na další sérii střídám Álu, kterej poráží Pepu Elgra a Marcel střídá Dávu, kterej prohrává. Míra se Saskou vyhráli a stav je 6:3.
Třetí série je vyrovnaná - Ála se Saskou prohrávaj, body dělají Míra s Marcelem a stav před druhou čtyřhřou je 8:5. Do párů nastupuje Míra s Marcelem a zvyšují skóre na 9:5 a zajišťují tím Mosquitos minimálně bod.
Do čtvrté série tedy jdeme celkem v pohodě (máme jako trumf Míru) - stačí nám jedna výhra a 3 body jsou doma! Střídám zpět Álu a hned prvním zápasem zajišťuju Mosquitos desátej bod, další výhru přidává i Saska a Míra akorát Dáva prohrál. Porážíme tedy Velký Ptáky 12:6.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kabat kabat | 31. srpna 2007 v 8:38 | Reagovat

Pěkný článek po dlouhý době,pěkný fotky!

Včera to mělo na turnaji pěknou dohru při placení.

Připočítala mi na lístek o dvě piva víc a 4 panáky(mě,kterej panáky nepije).A ještě se divila že to nechci zaplatit.Hospodská chce natáhnout bejvalýho hospodskýho.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama