Srpen 2007

První vyhraný zápas v letní lize

29. srpna 2007 v 9:51 | Krawicz |  Letní liga 2007
Celou letní ligu se nám nedařilo vyhrát i když nám v některých zápasech pomáhal Míra Šebek, který většinou dělal plný počet bodů. A tak i v odvetě s Velkýma Ptákama Bezdablákama, kterou jsme hráli na domácí půdě jsme nepočítali s výhrou, ale šli jsme do zápasu s tím že Bezdabláky aspoň pěkně potrápíme. Sešli jsme se v docela dobré sestavě samozřejmě i s Mírou, chyběl akorát Kóša a Dáňa (kterej ale nebyl ani na jednom z letních zápasů). Na Růžek jsme vyrazili docela brzo a v klidu jsme se začali rozhazovat. Asi po šestý hodině přijeli Kéba s Láďou, který zanedlouho doplnili Petr Štuksa s Pepou Elgrem - ještě se chvilku rozhazovali a pomalu jsme mohli začít.
Na první zápasy jsme šli já a Saska, já prohrávám po žalostných doublech, ale Saska naštěstí zachraňuje výhrou. Na další zápasy nastupuje Míra a Marcel, ale bod dělá akorát Míra. Stav po první sérii je teda vyrovnaný 2:2 a následuje čtyřhra, ve který se rozhodne kdo se ujme vedení, jdeme do ní se Saskou proti Láďovi a Kébovi. Hra byla celkem vyrovnaná a pro nás se šťastným koncem - Mosquitos se tedy ujímají vedení 3:2.
Na další sérii střídám Álu, kterej poráží Pepu Elgra a Marcel střídá Dávu, kterej prohrává. Míra se Saskou vyhráli a stav je 6:3.
Třetí série je vyrovnaná - Ála se Saskou prohrávaj, body dělají Míra s Marcelem a stav před druhou čtyřhřou je 8:5. Do párů nastupuje Míra s Marcelem a zvyšují skóre na 9:5 a zajišťují tím Mosquitos minimálně bod.
Do čtvrté série tedy jdeme celkem v pohodě (máme jako trumf Míru) - stačí nám jedna výhra a 3 body jsou doma! Střídám zpět Álu a hned prvním zápasem zajišťuju Mosquitos desátej bod, další výhru přidává i Saska a Míra akorát Dáva prohrál. Porážíme tedy Velký Ptáky 12:6.